Vinyl Fréza Plotru Řezací 14 Vinyl Fréza Plotru Řezací 14 Vinyl Fréza Plotru Řezací 14 Vinyl Fréza Plotru Řezací 14 Vinyl Fréza Plotru Řezací 14 Vinyl Fréza Plotru Řezací 14

Vinyl Fréza Plotru Řezací 14" signmaking, Tisk označení Výrobce Řemeslné Signmaster Software Obrysu řezán

6 744.40 Kč 5 395.52 Kč
Skladem
w980

Štítky: jak vinyl cutter, držák plotru roland, film vinyl, řez software, mach4, cnc laserový plotter, plotter, herní notebook, řezací plotr, soustruh vevor.

 • Fréza Tlak:
  Původ: KN(Původu)
  Jazyk: DM/PL, HP/GL
  Opakovací Přesnost:
  Paměť: 128K-2M
  Max. Šířka Frézy:
  Čepel Typy:
  Software: Signmaster
  Značka: VEVOR
  Umístění: manuální
  Rychlost řezání:
  Číslo Modelu: KZJ-375SDJC000001V2
  Motor Typ:
  Max Podávání Papíru:
  Certifikace: CE
  Rozhraní:
  Napětí: 220V AC

  Popis Produktu

  Přichází s osvětleným LCD displej a velká ovládací panel tlačítek.Nastavitelná rychlost a síla je k dispozici po stisknutí tlačítka.Digitální výstup dělá pro přesné a precizní nastavení.Vhodné pro reklamní pole, různé značky, kreslení pro stavební konstrukce nebo perokresba, automobilový dekorace, skleněné poli, řemesla, doplňkové pro přenos tepla, vnitřní dekorace, label, auto kosmetický průmysl, módní design, atd.

  Klíčové Vlastnosti

  Vysoká Účinnost S velké podávací a řezací šířka, nabízí vysokou přesnost řezu a podávání papíru přesnost.D-napsal desce a krokové motory jsou vybaveny.

  USB a Sériové Porty COMPIM a USB porty k dispozici.Standardní rozhraní USB 2.0 vybaven.Flexibilní přepínání mezi USB a virtuální sériové porty.

  Nastavitelná Síla A Rychlost Digitální ovládací panel umožňuje nastavení řezné síly a rychlosti, pro více přesné a kontrolovatelné řezání.

  Přesné Čepele Vybaven třemi standardními čepelemi o průměru 2mm, Roland kompatibilní.Také strukturované s uzavřeným nože držák, není snadné skluzu.

  Anti-odchylka Design 2 nastavitelné dvojité pružiny přítlačné válečky, hliník rýhování hůl, vysoce přesné lisování kol a měřítko čáry zajištění anti-odchylka podávání papíru tím, že na dlouhé vzdálenosti.

  Desktop Design Se zaoblenými rohy, aby se zabránilo poškrábání.Malé velikosti, může být umístěn na stole a snadno se přenáší.Lepší vzhled je více v souladu s estetikou.

  Specifikace

  Max podavače Papíru: 350 mm (13.8 inch) Max Fréza Šířka: 285 mm (11.2 inch) Fréza Tlak: 10-500g Řezná Rychlost: 10-800 mm za sekundu Paměť: 128K-2M Opakovací Přesnost: 0.0004" (0.01 mm) Hrubá Hmotnost: 23.2 kg (10,5 kg)

  Obsah Balení

  1 X 14 Palcový Vinyl Řezací Plotr, Stroj 1X SIGNMASTER Software 1 X Žiletky Držitel; 3 X Blades 1 X Držák Na Pero 1 X USB Kabel 1 X Sériový Kabel 1 X Napájecí Kabel 1 X USB Flash Disk (Uživatelská příručka je SOUČÁSTÍ balení)

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty