100mmx50mm Černá 3M VHB 5952 Heavy Duty Oboustranně Lepicí Akrylové Pěnové Pásky Doprava Zdarma 100mmx50mm Černá 3M VHB 5952 Heavy Duty Oboustranně Lepicí Akrylové Pěnové Pásky Doprava Zdarma

100mmx50mm Černá 3M VHB 5952 Heavy Duty Oboustranně Lepicí Akrylové Pěnové Pásky Doprava Zdarma

147.32 Kč
Skladem
w904

Štítky: 3m kolo, lepidlo dvojité boční, páska vhb, 3m dvojí tváří, 3m samolepící oboustranné pásky, 3m oboustranné, 3m, 3m černý, 3m vhb, 3 m pásky.

 • Lepicí Pásky Typ: Oboustranné Lepicí Pásky
  Číslo Modelu: 5952 10*5
  Typ: Lepicí Pásky

  3M VHB 5952

  VHB=Velmi Hing Dluhopisů

  Barva: Černá

  Velikost:50 mm*100 mm*1.1 mm

  Zbrusu Nový a Vysoce kvalitní. místo toho, abyste nýty, šrouby a jiné mechanické upevnění. Tloušťka pásky w/o liner : 45Mils(1,1 mm) Teplotní Odolnost Minut, Hodin 300°F(149°C) Dny Weeks200°F(93°C) Popis Tmavě šedá,uzavřené buňky akrylové pěny dopravce. Konformní. Dobrá přilnavost na mnoho lakovaných povrchů,včetně práškovou barvou.UL 746C. Lepidlo Typ : Modifikovaný Akrylát Aplikace Myšlenky Dluhopisů na různé plasty a nátěrové systémy Liniové Typ : D Liniové Typy: A – 3 mil 54# Zhutněné Kraft Papír B – 5 mil Jasné, Polyethylenové Fólie, C – 2 mil Polyesterové Fólie D – 5 mil Červená Polyethylen Film E – 4 mil 58# Polycoated Kraft Papír Relativní Přilnavost: HSE – Vysoké Povrchové Energie LSE – Nízká Povrchová Energie

  Hwo použití th je páska??

  Čištění :Pro maximální pevnost,povrch musí být čistý, suchý, hladký, bez koroze a znečištění oleje .Typické čištění rozpouštědla heptanu nebo isopropyl alkohol.

  Tlak : Tlak na lepidlo a povrch může pomoci zlepšit pevnost,válec nebo desku, mohou být použity.

  Čas : Po aplikaci, pevnost se zvýší, pokud lepidlo teče na povrchu. Při pokojové teplotě přibližně 50% konečné pevnosti bude dosaženo po 20 minutách, 90% po 24 hoursand 100% po 72 hodin.

  Teplota :Ideální aplikace teplotní rozsah je 70°F až 100°F (21degree celsia, aby 38degree celsia).Provozní teplota by neměla být nižší než 10 stupňů celsia, teplota je příliš nízká, bude to vést k vytvrzení delší. Pokud je teplota příliš nízká, přesun materiálu a lepicí pásky do teplé krytého skladování nebo tepelné zpracování.

  Q. kolik procent konečné pevnosti spoje lze očekávat, že okamžitě po aplikaci? Po 24 hodinách? Po 72 hodinách? A. Okamžitě po aplikaci je vyroben, a to o 60% pevnosti spoje je dosaženo. Jako lepidlo stále mokrý povrch, můžete očekávat, že to pouto asi na 75% - 80% po 24 hodinách. Po 72 hodinách, 95%+ na vazebné síly je dosaženo. Dluhopisy bude i nadále stavět s časem. Q. Je páska odolná rozpouštědlům? Odpověď: Ano, 3M akrylové pěnové pásky jsou odolné vůči většině běžných automobilových rozpouštědla jako benzín, motorová nafta, ostřikovačů, atd. Rozpouštědlo odpor je funkcí typu rozpouštědla, době expozice a teplotě. Q. Proč nemá pásku cítit lepkavé? A. 3M vysoký výkon akrylového lepidla mají tendenci být pevné a suché na dotek. Jsou navrženy tak, aby dluhopisů jiných materiálů než je kůže. Lepidla používané jsou navrženy tak, aby optimální výkon a adhezi k automobilové substrátů a součástek. Přírodní oleje a vlhkosti z kůže se může lišit od člověka k člověku a mají vliv na "palec odvolání" 3M Akrylové Pěnové Pásky. Na jednu osobu pásku se může cítit velmi lepkavé a na jiný to může cítit mnohem méně lepivý na dotek. Rozdíl v "palec odvolání" je ve variaci 2 individuální kůže povrchy, které nejsou lepidlo. Q. část, není lpění na vozidlo. Co by mohlo být špatně? A. Oblasti, vyšetřit pro špatnou přilnavost nebo výkonu zahrnují:

  Zkontrolujte, zda pro povrchové kontaminace. Substráty musí být čisté a bez jakékoliv kontaminace. To je nejčastější příčinou špatné adheze.

  Zkontrolujte povrch zápas. Jsou dva povrchy, které mají být lepené dobrý zápas?

  Zkontrolujte, zda pro správnou aplikaci tlaku a mokré.

  Podívejte se na zadní straně komponenta pro rovinnost.

  Podívejte se na proces instalace pro správné postupy.

  co takhle Doprava:

  Všechny předměty jsou zasílány přes China post air mail s sledovací číslo. vyšle do 3 dnů(nezahrnuje víkend).

  Nechceme nést žádné clo nebo daně.

  Zásilky obvykle trvá 10 až 35 pracovních dnů. Někdy trvat trochu déle, z důvodu celní kontroly, místní odeslání nebo z jiných důvodů.

  Pokud nemůžete přijímat položky do 35 dnů od data platby, prosím, napište nám.

  O zpětnou vazbu:

  Pokud jste spokojeni s výrobky a služby, prosím zanechat pozitivní zpětnou vazbu pro nás, jsme opravdu rádi, když budete dělat to.

  Z couse, pokud nejste spokojeni s bodem, kontaktujte nás za prvé, nemusíte opouštět Neutrální nebo Negativní zpětnou vazbu bez jakékoli Komunikace, díky.

  Jak sledování?

  Můžete mě kontaktovat pro informace o sledování.

  Nebo sledování to přes tento odkaz: www.17track.net/index_en.shtml

 • Recenze (2)

  Napsat recenzi

Související produkty