CONTEC08C Digitální Lcd Horní části Paže Monitor Krevního Tlaku Srdeční tep Metr Stroj NÁM Prodávajícího s Dospělými Spo2 Sondy CONTEC08C Digitální Lcd Horní části Paže Monitor Krevního Tlaku Srdeční tep Metr Stroj NÁM Prodávajícího s Dospělými Spo2 Sondy CONTEC08C Digitální Lcd Horní části Paže Monitor Krevního Tlaku Srdeční tep Metr Stroj NÁM Prodávajícího s Dospělými Spo2 Sondy CONTEC08C Digitální Lcd Horní části Paže Monitor Krevního Tlaku Srdeční tep Metr Stroj NÁM Prodávajícího s Dospělými Spo2 Sondy CONTEC08C Digitální Lcd Horní části Paže Monitor Krevního Tlaku Srdeční tep Metr Stroj NÁM Prodávajícího s Dospělými Spo2 Sondy CONTEC08C Digitální Lcd Horní části Paže Monitor Krevního Tlaku Srdeční tep Metr Stroj NÁM Prodávajícího s Dospělými Spo2 Sondy

CONTEC08C Digitální Lcd Horní části Paže Monitor Krevního Tlaku Srdeční tep Metr Stroj NÁM Prodávajícího s Dospělými Spo2 Sondy

857.59 Kč
Skladem
w857

Štítky: digitální měřič tlaku v pneumatikách, arteriální krevní tlak metr, velké horní části paže monitor krevního tlaku, automatický měřič krevního tlaku digitální, monitor krevního tlaku veterinární, automatické horní části paže monitor krevního tlaku, krevního tlaku metr, plně horní části paže monitor krevního tlaku, bp monitor, krevního tlaku monitor.

 • Značka: CONTECMED
  Původ: Čína
  Aplikace: RUKU
  Číslo Modelu: contec08C
  Typ Položky: Krevní Tlak

  CONTEC08C Digitální Lcd Paže Monitor Krevního Tlaku Srdeční tep Metr Stroj + Dospělý Spo2 Sondy

  Úvod

  CONTEC08C je stolní Elektronický přístroj měřící krevní tlak,s segmentu LCD. To může měřit SpO2 a NIBP přesně,a zobrazí výsledek měření s velkým písmem.Elektronické Sphygmomanometer můžete ukládat opatření výsledky pro tři uživatele, a až 99 položek pro každého uživatele. S recenzi záznam dat funkce, snadné použití. To může být aplikován na clinique,fyzické centrum a denní zdravotní péči o člena rodiny.

  Funkce Plně automatické krevní tlak měřit. Ukládá opatření výsledky pro tři uživatele, a až 99 položek pro každého uživatele. Zdarma k switch, snadné použití. Zobrazení měření dat s velkým písmem digitální LCD. NIBP údajů je jasné na první pohled. Když tam jsou faktory, které mají vliv na opatření v procesu měření a přístroj nemůže získat výsledek měření, můžete přístroj zobrazí odpovídající chybová zpráva. S funkcí nastavení času, krevní tlak, měření, přepínání uživatelů a hodnocení dat. Operace je jednoduchá. S krátkodobé skladování energie funkce, při výměně baterie, zobrazení času funkce může být ovlivněna. Dodávky dvou druhů NIBP měrná jednotka: mmHg / kPa.Podle zvyku se přepínat. S SpO 2 měření funkce(s volitelným SpO 2 sondy). S funkcí automatického vypnutí. Zařízení bude automaticky vypne, když není v provozu po dlouhou dobu(více než 5 minut ) nebo low power. Komunikaci s PC, software pro PC lze dosáhnout přezkoumání dat, analýza, opatření, výsledky, vidět trend, tiskové zprávy a další funkce.

  Výkon: NIBP

  Opatření Metody: Oscillometry

  Režim opatření: V horní části paže měření

  Měření rozsah: 0kPa(0mmHg)~ 38.67 kPa(290mmHg)

  Usnesení: 0.133 kPa(1mmHg)

  Přesnost: ±0.4 kPa(±3 mmhg)

  NIBP měření tepové frekvence rozsah: 40~240bpm

  Zvyšující se tlak režimu: platnost čerpadlo zvyšuje tlak automaticky

  Snížení tlaku režimu: self-motion žebřík snížení tlaku režimu SpO 2

  Měření rozsah: 35%~100%

  Přesnost:±2% ,70%~100%

  SpO 2 Sondy Puls :

  Rozsah měření:30bpm~250bpm

  Rozlišení:1bpm

  Displej: 2.8"segment LCD

  Napájení: Čtyři "AA" Baterie/5V nebo 6V Napájecí adaptér

  Bezpečnostní charakter:Classⅱ Typ BF

  Fyzika speciality

  Rozměr: 130 mm*110 mm*80 mm

  Hmotnost: 300g (Bez Baterií)

  Příslušenství Manžeta pro dospělé Uživatelská příručka Software CD USB datové linky Digitální Integrační SpO2 Sondy, Napájecí adaptér(volitelně)

  Softwarové funkce PC software je připojit k zařízení pomocí USB rozhraní Můžete stáhnout NIBP měření výsledek terminálu zařízení Můžete zobrazit trend graf,histogram, výsečový graf,atd. Můžete upravit každý kus NIBP údaje, a přidat poznámku. Můžete upravit základní informace,doporučení lékaře, informace, NIBP stav instrukce, současná medicína-přijata informace, atd. Podpora náhled tisku,tisk sestavy.

  Certifikace :

  CE, CCC, FDA

  Koupit bezpečné výrobky :

  Následující FDA Prohlášení je vyžadováno pro všechny eBay výpis Zdravotní péče kategorie a je zahrnuta pro REFERENČNÍ:

  Prodej této položky mohou být předmětem regulace podle US Food and Drug Administration a státní a místní

  regulační agentury. Pokud ano, nenechte si nabídku na tuto položku, pokud jste oprávněným nabyvatelem. Pokud položka podléhá

  FDA nařízení, jsme se ověřit svůj status jako autorizovaný kupujícího této položky před odesláním zboží

  FDA K Číslo

  CMS50C Pulsní Oxymetr

  Před uvedením na trh Číslo Podání(510K): K073454

  Výpis Číslo: D045684

  CMS50D/L/DL Pulsní Oxymetr

  Před uvedením na trh Číslo Podání(510K): K082641

  Výpis Číslo: D064765

  Sonline A/B,Baby Zvuk/BPocket Fetální Doppler

  Před uvedením na trh Číslo Podání(510K): K082480

  Výpis Číslo: D072247

  CMS50E,CMS50F,CMS60C,CMS60D , Pulsní Oxymetr

  Před uvedením na trh Číslo Podání(510K): K090671Listing Číslo:D078664,

  ,ECG80A EKG stroj

  Před uvedením na trh Číslo Podání(510K): K090936

  Výpis Číslo: D081157

  O CONTEC MEDICAL SYSTEMS CO.,LTD

  Contec Lékařské Systémy se zaměřením na výzkum,výrobu a distribuci lékařských přístrojů,byla založena v roce 1992 jako high-tech společnosti. V současné době existuje více než 1200 zaměstnanců v naší společnosti. Náš sortiment pokrývá širokou škálu 13 kategorií.Většina tuzemských nemocnic jsou naši zákazníci.

  Dnes jsme zřídili moderní vědecké a efektivní výroba systém a systém správy. Výzkumnému týmu se snaží zvýšit kvalitu a konkurenceschopnost výrobků. Minuli jsme ISO 9000 a někteří z našich výrobků mají certifikát CE.

  Contec doufá, že spolupracovat s mezinárodní společností pro zásobování více inovativní design a moderní technologické produkty.

  Způsob Dopravy A Čas:

  1. Všechny doprava Zdarma položky budou dodávány leteckou poštou poštou bude trvat přibližně 12-25days(USA ,CA,AU,UK). A 15-35 dní do jiných zemí. Tento způsob dopravy má určité riziko, vyberte si prosím pečlivě. Některé země jako Austrálie nemůže sledovat balík online.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty