Sekačka na trávu Worx WG713E Elektrické nářadí greenworks trávy trimers nástroje, Zahradnictví, zahradní Sekačka na trávu Worx WG713E Elektrické nářadí greenworks trávy trimers nástroje, Zahradnictví, zahradní Sekačka na trávu Worx WG713E Elektrické nářadí greenworks trávy trimers nástroje, Zahradnictví, zahradní Sekačka na trávu Worx WG713E Elektrické nářadí greenworks trávy trimers nástroje, Zahradnictví, zahradní Sekačka na trávu Worx WG713E Elektrické nářadí greenworks trávy trimers nástroje, Zahradnictví, zahradní Sekačka na trávu Worx WG713E Elektrické nářadí greenworks trávy trimers nástroje, Zahradnictví, zahradní

Sekačka na trávu Worx WG713E Elektrické nářadí greenworks trávy trimers nástroje, Zahradnictví, zahradní

1 916.88 Kč
Skladem
w834

Štítky: dekor trávy, sekačka landroid, elektrické sekačky na trávu motoru, baterie worx, sekačka, sekačka motorová, nářadí worx, Elektrické Sekačky Na Trávu, sekačky na trávu, strunová sekačka.

 • Typ: Další
  Funkce: Mulčování
  Řezná Šířka: 34 cm
  Číslo Modelu: WG713E
  Původ: KN(Původu)
  Napájení Typ: Elektřina
  Značka: worx

  SPECIFIKACE

  Worx wg713e je vysoce výkonné elektrické sekačky s moderní účes systému.S kompaktní design, obratné sekačky je vhodný pro zpracování úzkých a klikatých oblastech.

  Flexibilní řezání

  Sekačka umožňuje nastavit výšku sestřihu v rozmezí od 25 do 75 mm (6 poloh).Řezací stroj na zpracování šířka je 34 cm.Worx wg713e kombinuje 2 funkce: sbírání trávy a mulčování.Hybridní 30-l kolekce bylina kontejner je již v ceně.Trawleru má skládací vak, který umožňuje ušetřit místo při skladování.

  Elektrický Pohon

  Pracuje ze sítě 220 V/50 hz, sekačky na trávu neprodukuje škodlivé emise a je zcela bezpečný pro ekologii na místě.Nenáročný a nízká hladina hluku elektrický motor 1200 W poskytuje rychlost řezací mechanismus až 3400 ot / min.

  Další výhody

  Nastavitelný pohon zvládnout rychle přizpůsobí se výšce obsluhy.140/160mm průměr kola s gumovými protector snadno překonat nerovné a překážky.Tlačítko-pojistka z náhodných start zajišťuje bezpečnost provozu.

  Spolehlivost a životnost sekačky na trávu Worx je potvrzena na 3-leté záruky výrobce!

  OBSAH BALENÍ:

  Sekačka na trávu net Worx wg713e;

  Zařízení na sběr posečené trávy;

  2 kabelové svorky;

  4 rukojeť rukojeti;

  4 seřizovací podložky;

  Box.

  Šířka

  34 cm

  Řezací systém

  -

  Minimální výška řezání

  25mm

  Maximální výška řezání

  75mm

  Počet výška instalace

  6

  Taška objem

  30 L

  Náměstí řezání

  300 m2

  Emisní posečené trávy

  -

  Vlastnosti:

  Mulčování shromážděné byliny

  Moc

  1200 W

  VZHLED KÓDU

 • Recenze (2)

  • Jkendricks

   To Vladivostok quickly came I recommend the seller! Until the end has not checked! Enabled works!!!

  • Wang Haojiang

   Ordered, but came the answer that the product is missing (ended) at a discount. Thank you to the seller that he returned the money, even before I learned about the absence of goods.

  Napsat recenzi

Související produkty