SmartVLT Polarizované Náhradní Čočky pro Oakley Fives Squared sluneční Brýle - Více Možností SmartVLT Polarizované Náhradní Čočky pro Oakley Fives Squared sluneční Brýle - Více Možností SmartVLT Polarizované Náhradní Čočky pro Oakley Fives Squared sluneční Brýle - Více Možností SmartVLT Polarizované Náhradní Čočky pro Oakley Fives Squared sluneční Brýle - Více Možností

SmartVLT Polarizované Náhradní Čočky pro Oakley Fives Squared sluneční Brýle - Více Možností

178.09 Kč 103.27 Kč
Skladem
w778

Štítky: juliet, oakley radar ev path, oakley ocelové rámy, oakley, arnett, oakley radar, falešné brýle okley, oakley brýle, egypt lentes, oakley žena.

 • Certifikace: FDA
  Čočky Materiál: Polykarbonát
  Objektivy Optické Atribut: Polarizační
  Číslo Modelu: Hodí Se Pro Oakley Fives Squared
  Původ: KN(Původu)
  Povlak: HC
  Brýle Příslušenství: Čočky
  Pohlaví: MUŽI
  Typ Položky: Brýle Příslušenství
  Značka: SmartVLT

  SmartVLT - Venkovní Společník Na Cesty!

  SmartVLT se specializuje na výrobu náhradní čočky, které jsou přesnost-cut, odolné, cenově dostupné a 100% se perfektně hodí do vašeho Oakley Fives Squared rámy.

  Nabízíme vysoce kvalitní a barevné čočky osvěží vaše nové brýle.

  Prosím, užijte si vaše outdoorové čas s SmartVLT čočky.

  Každý SmartVLT Objektiv Je Dodáván S:

  Prémiové polarizační a UV ochranou Snižují oslnění a zvyšují kontrast Odrazit povlak proti vodě, oleji, mlha a prach Anti-scratch ochranný povlak pro větší odolnost, Přesnost-cut a 100% fit původní Oakley brýle Pokročilé optické prvky pro ochranu očí a snížit únavu očí odolné proti Nárazu (překračuje ANSI Z80.3 a EN 1836:2005 normy) Ideální pro řízení, baseball, tenis, fotbal, fotbal, vodní sporty, a všechny ostatní venkovní aktivity

  Chci Vědět Více o SmartVLT?

  To, co jsme prodej: Premium náhradní čočky Prémiové příslušenství Premium nástroje, Co jsme sloužit: Rychlé a spolehlivé přepravní Každá zpráva bude odpověděl do 24 hodin stojíme za všechno napravit, pokud nejste spokojeni s vaší čočky.

  Vyberte si, co potřebujete, nechte je být přátelé s vaší sluneční brýle.

  Upozornění:

  SmartVLT není spjata s firmou Oakley ve všech aspektech.SmartVLT produkty jsou vyráběny SmartVLT a nejsou Oakley produkty.

 • Recenze (4)

  • Iriska 97

   Excelente Fit you my glasses

  • Mxasja1972

   Compliant product, not yet tried in the sun. Polarization test with the card provides ok. I recommend, especially at this price.

  • Martin13

   Very nice!

  • Edinho367

   Very nice.

  Napsat recenzi

Související produkty