Misayaee HD 1280x720P Auto Pohled Reverzní Záložní Fotoaparát Zvrátit Původní Otvor pro Mitsubishi ASX RVR 2011 -2017 Misayaee HD 1280x720P Auto Pohled Reverzní Záložní Fotoaparát Zvrátit Původní Otvor pro Mitsubishi ASX RVR 2011 -2017 Misayaee HD 1280x720P Auto Pohled Reverzní Záložní Fotoaparát Zvrátit Původní Otvor pro Mitsubishi ASX RVR 2011 -2017 Misayaee HD 1280x720P Auto Pohled Reverzní Záložní Fotoaparát Zvrátit Původní Otvor pro Mitsubishi ASX RVR 2011 -2017 Misayaee HD 1280x720P Auto Pohled Reverzní Záložní Fotoaparát Zvrátit Původní Otvor pro Mitsubishi ASX RVR 2011 -2017 Misayaee HD 1280x720P Auto Pohled Reverzní Záložní Fotoaparát Zvrátit Původní Otvor pro Mitsubishi ASX RVR 2011 -2017

Misayaee HD 1280x720P Auto Pohled Reverzní Záložní Fotoaparát Zvrátit Původní Otvor pro Mitsubishi ASX RVR 2011 -2017

1 180.06 Kč
Skladem
w685

Štítky: asx kamera, kamera, pin hole, gps lexus, fotoaparát plísní, asx, side assist, mitsubishi asx kamera wifi, fotoaparát reverzní, outlander straně samolepka, mitsubishi lancer.

 • Typ Alarmu: Vozidlo Zálohování Kamery
  Shell Materiál: Plastové
  Délka Video Kabelu: 6M
  Typ Materiálu: ABS
  Aplikace Bronds: Mitsubishi
  Drát nebo Bezdrátové: Drát
  Velikost objektivu: 18mm
  Značka: Misayaee
  barevné čočky: černá
  Vodicí Linky: Ano
  Instalace: Původní Reverzní Díry
  Materiál Čočky: Sklo

  NÁZEV PRODUKTU Misayaee HD 1280x720P Auto Pohled Reverzní Záložní Fotoaparát Zvrátit Původní Otvor pro Mitsubishi ASX RVR 2011 -2017 TOP VLASTNOSTI NA první POHLED Exkluzivní Módní 18mm Velké Velikosti C amera s Parkováním Pokyny Spínací Funkce Instalace fotoaparátu na zadní straně je vizuálně diskrétní a velmi nenápadné Rozšířená viditelnost za vozidlem pro více bezpečnosti a komfortnímu Použitelné se všemi monitory, které mají cinch video vstup Modulární Plug & Play řešení - vyměnitelné bez nutnosti instalace značky

  KOMPATIBILNÍ S MODELY: Prosím zkontrolujte, zda vaše oem Originální Reverzní Otvor rozměr dvakrát potvrdit, jestli to je stejné jako vaše auto. Poznámka: Instalaci na Originální Zpětné Velikost Díry= 73 mm x 34 mm Mitsubishi ASX RVR Mitsubishi ASX 2011 -2017 POPIS PRODUKTU

  Naše důmyslně snadná instalace couvací kamery mohou být snadno dodatečně tím, že nahradí Původní Reverzní Díru na mnoho modelů vozidel - ideální je dodatečná kameru nainstalovat.

  To je obzvláště nenápadné instalace je možná a původní vzhled vozidla je zachována.

  Přehrávání snímků z couvací kamera

  Video signál je přenášen pomocí dodávaného video kabelu a tak, aby monitor, dovybavení navigační systém (např od Pioneer, Sony, Alpine , Kenwood, atd.) nebo přes zadní kamera rozhraní (volitelné příslušenství) přímo na tovární navigační systém při vložení Zpátečky se automaticky zobrazí v navigačním systému.

  Parkování Pokyny Přepínání Funkce

  Couvací kamera s inteligentní tlačítko, lze ručně změnit on/off vzdálenost řádku. Politika zálohování lze zapnout nebo vypnout, si můžete přizpůsobit své vozidlo je politika zálohování.

  3.0 Barva Noční Vidění Obnovuje Reálné Obrázky

  Jsme Použili prostředky fixační registrované low-viditelné světlo a tepelné infračervené záření (IR) snímky na podporu v reálném čase barevné noční vidění. Soupeř zpracování, v podobě dopředné neuronové centrum-prostorový posun neuronové sítě, je použit pro kontrast zvýšit a adaptivně normalizovat obou viditelné a INFRAČERVENÉ snímky samostatně.

  napájení

  Je napájen přes 12V portu vašeho vozu, couvací lampa, takže kamera se automaticky zapne při zařazení zpátečky.

  Pozornost, prosím, na vědomí:

  zkontrolujte, zda rozměry zkontrolujte Prosím před nákupem, zda velikost specifikace a upevňovací body zadní kameru, s níž vaše vozidlo zápas.

  Hrát na tovární Navi přes couvací kamera rozhraní (volitelné) chcete snadno vidět obraz z couvací kamery na váš stávající monitor tovární navigační systém, takže budete také potřebovat zadní pohled kamery rozhraní.

  Se zabránilo rušení s naší signálu filtr (volitelné) Vozidla nedávné použít k napájení vozidla, vnější osvětlení (zadní světlo, brzdové světlo, atd.) taktovaný (pulsujícím) napětí, který je vhodný pro obrazové snímače / video elektroniky a má funkční nebo obrazu poruchy.Proto, prosím, zavřete připojovací kabel pro aktivaci couvání fotoaparát není připojen přímo na couvací světlo, ale používat náš signál filtrovat. Vhodný signál, filtr, viz příslušenství.

  SPECIFIKACE Vlastnosti: Parkování Pokyny Spínací Funkce Shell Barva: Černá Fotoaparát Barva:Černá Integrace: Auto-specifická Montážní poloha:Původní Reverzní Díru Video norma: NTSC Obrazu snímač: :1/3 palcový barevný obrazový snímač Objektiv úhel: 150-170Degree světelná citlivost: 0.3 Lux/F1.2 Cam rozlišení: 1280 x 720 px barva rozlišení: 1000 TV řádků funkce Zrcadlení: Ano Vzdálenost řádků: Ano Noční vidění funkce: 3.0 Barva Noční vidění vyvážení Bílé: Automaticailly Provozní napětí: 12V Spotřeba: 250mA Provozní teplota: -22 až 100 stupňů celsia Rh95 BALENÍ SEZNAM 1 x Auto Zadní Kamera 1 x Napájecí Kabel S Diseqc Box 1 x AV Kabel 1 x Uživatelská Příručka PODROBNÉ ZOBRAZENÍ

  VÍCE OBRÁZKŮ PRODUKTU

  DŮLEŽITÉ POKYNY Q1:JE to na skladě? A:Všechny výrobky jsou v současné době na skladě。 Q2:Původní místa instalace? A:Tento produkt je modelován 1: 1 s Původní Reverzní Díry, takže to zdůrazňuje potřebu, aby potvrdil, zda poměr je v souladu s původní auto. Q3:Kompatibilní s navigační displej? A3: Připojení k aftermarket RCA monitor plug and play. Ale pokud se Připojit k původní obrazovce,třeba program na obrazovce software active backup funkce fotoaparátu před instalací. Q4:Jaké jsou charakteristiky tří Kamer? A4: 1.12 mm kamery se používají hlavně k ekonomické produkty, které také mají dobrou kvalitu. Oni opustit tradiční AV kabel rozhraní, pomocí 4-PIN kabel, rozhraní je více stabilní, jeho noční vidění a vodotěsný funkce jsou také dobré, a usnesení, které je stejně vysoká jako 720P 2.18 mm HD kamera je vylepšená verze 12mm kamery. Kromě větší objektiv a lepší široký-úhel efekt, zaměřuje se na upgrade jasnosti a noční vidění. 3.18 mm Zlatá Kamera je vyšší verze HD kamera. Kromě jedinečné aristokratický temperament, čip byl také aktualizován na verzi 3.0 s lepší stabilitu. Tři kamery jsou všechny stejné velikosti a vzhledu, jako jsou modely kompatibilní. Prosím, vyberte, zda chcete koupit.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty