Cross stitch kit Vyšívání vyšívání sady 11CT vodě rozpustný plátno vzory 14CT Čínský styl barva vody lotus -NCMF280 Cross stitch kit Vyšívání vyšívání sady 11CT vodě rozpustný plátno vzory 14CT Čínský styl barva vody lotus -NCMF280 Cross stitch kit Vyšívání vyšívání sady 11CT vodě rozpustný plátno vzory 14CT Čínský styl barva vody lotus -NCMF280 Cross stitch kit Vyšívání vyšívání sady 11CT vodě rozpustný plátno vzory 14CT Čínský styl barva vody lotus -NCMF280 Cross stitch kit Vyšívání vyšívání sady 11CT vodě rozpustný plátno vzory 14CT Čínský styl barva vody lotus -NCMF280 Cross stitch kit Vyšívání vyšívání sady 11CT vodě rozpustný plátno vzory 14CT Čínský styl barva vody lotus -NCMF280

Cross stitch kit Vyšívání vyšívání sady 11CT vodě rozpustný plátno vzory 14CT Čínský styl barva vody lotus -NCMF280

796.89 Kč 478.22 Kč
Skladem
w619

Štítky: Radost Neděli, cross stitch kit, křížkové, 5d diamond malování mír, canva cross stitch, crossstitch, výšivky cross stitch sestavy mu, cross stich nastavit, začátečník výšivky kit, křížkové radost neděli.

 • Materiál: 100% Bavlna
  Rám: No
  Vzor Typu: Květinové
  Původ: KN(Původu)
  Výšivky Rozsah: Plné Vyšívání
  Styl: čínský styl
  Použití: Obrazy
  Plátno Způsob Balení: Složené
  Značka: MAGIART
  Plátno Typ: Monomer
  ČÍSLO VÝROBKU: NCMF280
  Vnější Obal: Barevné Krabici
  Místo produkce: zhejiang, čína
  Název produktu: cross stitch kit
  Typ: Balíček

  Cross stitch kit Vyšívání vyšívání sady 11CT vodě rozpustný plátno vzory 14CT Čínský styl akvarel lotus -NCMF280

  Značka: MAGIART

  Název produktu: Cross stitch kit

  Aplikace: domácí/hotel/kancelářské dekorace a dárek

  Materiál vlákna: 100% bavlna

  Plátno Barva: rozpustné ve vodě

  Tisk na plátno: 11ct tištěné/14ct nepotištěné

  Výšivky Rozsah: Plný

  TIPY 1: skutečná velikost produktu se může lišit od 1 do 3 cm z velikosti plátna.To je normální.

  O vlákna množství: S 30% větší množství vláken, absolutní dost.

  TIPY 2: Jeden vyšívací nitě může být rozdělena do 6 oblastí.Pro 11ct, prosím, použijte 3 prameny steh a 2 vláken pro zadní steh.Pro 14ct, prosím, použijte 2 prameny, aby steh a 1 vláken pro zadní steh.Nepoužívejte nitě fold, jinak vyšívací nitě nebude stačit.

  TIPY 3: Protože počet křížkové barvy je obvykle 30~45, účinek vzor po vyšívání hotové rozhodně není tak dobrý jako původní fotografie, a někdy obraz může být zkreslený.To je normální.

  Nicméně, obecně platí, že vzor účinek větší velikosti cross-steh je lepší než menší velikosti vzor.

  Složení Výrobku :

  1. Vlákno

  2. Tištěné plátno (pouze 11ct)

  3. Nelze tisknout canvas (pouze 14ct)

  4. Toolkit

  5. Papírové výkresy (pouze 11ct full-vyšívané a 14ct )

  6. Vlákno karty

  Bavlněné vlákno

  Zdravé

  Použitím původní eko-bavlny v Sin-ťiangu, Čína,Pomocí dvou dobách opalování technologie,Rafinovaný od 18 procesy,Aby bylo dosaženo vysoké pevnosti, dobrý lesk, nevyblednou,není snadné se hromadit v perfektní kvalitě.

  Hedvábné vlákno

  Třpytky

  Hedvábné vlákno je vyrobeno z bavlny, kreslení, silikonový olej, vysokou stabilitu stereotypy a barvení,hedvábný lesk a textura,Světlé barvy, silný smysl pro trojrozměrné,hotový obraz je realističtější.

  Tištěné Plátno

  Vysoce přesné

  Na 11CT plátno pomocí pokročilých high-přesné zařízení,Tisk je velmi přesný,Naprosto bez zkreslení,barva je jasné a snadno identifikovat.

  Nepotištěné Plátno

  Vysoce kvalitní

  Na 14CT plátno je vyrobeno z vysoce kvalitní bavlněné bílé plátno, které je těžké a měkké, aby vaše výšivky jednodušší a příjemnější.

  Hotový Efekt

  Následující vzor je efekt po výšivka je dokončen a je pouze pro referenční účely.Vezměte prosím na vědomí, že vyšívání efekt se bude lišit v závislosti na stylu obrazu, velikosti vzoru, na úrovni vyšívače, atd.

  Zpětná vazba

  Tisk na plátno: 11ct tištěné/14ct nepotištěné

  plátno a závity

  CT udává počet čtverců na jeden palec (2,54 cm).Čím menší číslo, tím větší je mřížka, čím je číslo větší a menší mřížky.

  9CT odkazuje na palec včetně 9 mříž, výšivky s 4 vlákna, vyšívací vlákna, back-steh se 3 prameny vyšívací nitě, tkaní je velmi jednoduchý, vhodný pro čistý nováček;

  11CT je palec včetně 11 mříž, výšivka s 3 prameny vyšívací nitě, back-steh s 2 prameny vyšívací nitě,

  tkaní obtížnost střední, vhodné pro začátečníky, zdatné;

  14CT je palec včetně 14 mříž, výšivky s 2 prameny vyšívací nitě, back-steh s 1 prameny vyšívací nitě,

  tkaní obtížnější, vhodné pro zdatnější.

  Ilustrace

  Ilustrace celého steh výšivky metoda

  Opatření

  1. tkaniny složené dvakrát, vytvoření "deset" slovo brankovišti, najít střed, průsečík, podle výkresu středové body označené číslo řádku, najít odpovídající vyšívací nitě, jehly, ve středu tkaniny jehly vyšívání.

  2. Na začátku a na konci není uzel jehlu, Nastavte stranou asi 1 cm závitu a stiskněte tlačítko na zadní straně tkaniny.

  3. jeden čtvereček představuje jeden steh, plný steh, barva bloku v obrázku nepředstavuje skutečné výšivky barvu čáry.Prosím, určit počet řádek podle čísla řádku z výběru výšivky line.

  4. první vyšívané méně, po naplnění více.Pro velké plochy barev, první obrys vyšívané, a pak vyplňte dovnitř.Pro vzory, které mají pouze dvě nebo tři barvy a potřebují časté stehy, můžete pracovat s více jehlami najednou.

  5. Šití je třeba se vyhnout z jedné oblasti do druhé daleko od sebe.Protože výšivky line za látky, zejména tmavší čáry, objeví se na přední části plátna, tak prosím, dokončit oblast první, a pak začít vyšívat další oblasti.

  6. vyšívat směr k být konzistentní, aby se načrtnout kontury, aby práce živější, v vyšívání schéma dokončí posledním krokem je háček okraj.

  1. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat.A my vám odpovíme do 24 hodin s výjimkou víkendů.

  2. Pokud se nějaké problémy přijde k vám, prosím, nedělejte si starosti.Můžete nás kontaktovat jako první.Slibujeme, budeme se snažit vše, aby vám pomohl.

  3. Věnujte, prosím, pozornost času, rozdíl mezi námi.Pracujeme v Číně.

  Časový harmonogram naší Pracovní doby.

  Společný problém

  1.Proč cross-steh poté, co jsem dokončit neodpovídá obrázek produktu?

  Protože počet křížkové barvy je obvykle 30~45, účinek vzor po vyšívání hotové rozhodně není tak dobrý jako původní fotografie, a někdy obraz může být zkreslený.To je normální.

 • Recenze (3)

  • Pedro Garcia2001

   Description exact. The order was delivered exceptionally quickly. I'm very pleased with the purchase.

  • Wowmaster1234

   Me encanta . El lienzo pintado es muy buena idea. Tardas mucho menos porque no tienes que mirar otro esquema. Ha tardado poquísimo en llegar. El kit completo está fenomenal. Vienen todos los detalles. Hasta 5 agujas.

  • Zerno777

   Seller responded to query in a timely manner. However the picture does not give a good representation of the product, i.e. the background should be white as the kit came with a white cloth.

  Napsat recenzi

Související produkty