Kabinet Hardware Jig Nastavitelný Punch Locator Vyvrtejte Vodicí Pouzdro Dřevoobráběcí Vrtání Dowelling Nástroj pro Kliky Dveří D6 Kabinet Hardware Jig Nastavitelný Punch Locator Vyvrtejte Vodicí Pouzdro Dřevoobráběcí Vrtání Dowelling Nástroj pro Kliky Dveří D6 Kabinet Hardware Jig Nastavitelný Punch Locator Vyvrtejte Vodicí Pouzdro Dřevoobráběcí Vrtání Dowelling Nástroj pro Kliky Dveří D6 Kabinet Hardware Jig Nastavitelný Punch Locator Vyvrtejte Vodicí Pouzdro Dřevoobráběcí Vrtání Dowelling Nástroj pro Kliky Dveří D6 Kabinet Hardware Jig Nastavitelný Punch Locator Vyvrtejte Vodicí Pouzdro Dřevoobráběcí Vrtání Dowelling Nástroj pro Kliky Dveří D6 Kabinet Hardware Jig Nastavitelný Punch Locator Vyvrtejte Vodicí Pouzdro Dřevoobráběcí Vrtání Dowelling Nástroj pro Kliky Dveří D6

Kabinet Hardware Jig Nastavitelný Punch Locator Vyvrtejte Vodicí Pouzdro Dřevoobráběcí Vrtání Dowelling Nástroj pro Kliky Dveří D6

452.72 Kč 362.09 Kč
Skladem
w47983

Štítky: sada ženy, doweling jig kit obecné, kolíkovací přípravek, hmoždinky, pomalu jig set, nástroj, wood, router tabl, chobotnice jig záře přípravky, rt0700c, nastavitelné činky fitness.


 • Kabinet Hardware Jig Nastavitelný Punch Locator Vyvrtejte Vodicí Pouzdro Dřevoobráběcí Vrtání Dowelling Nástroj pro Kliky Dveří Popis:

  Vlastnosti:

  1. Vysoká Přesnost - umožňuje odměřit ideální polohu díry. Umožňuje vrtat přímo přes to bez nutnosti svorky nebo označení umístění otvoru.

  2. Premium kvalitní a Trvanlivé - Vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli a plastu, které může zajistit jeho vysokou odolnost proti korozi, vysoká pevnost a tvrdost.

  3. Odnímatelný a Přenosný - Naše vláda přípravek může být se rozdělí na malé části. Může být snadno dát do své nástroje tašku nosit.

  4. Snadné použití a šetří čas - Nastavte ji jednou a použít ji opakovaně se žádná další měření. Umožňuje odměřit ideální díru pozice pro kabinet kliky, táhne a knoflíky.

  5. Široce Aplikace - L-držák a top šrouby drží to vytočil v horizontálně. Více účel šablona pro přesnou instalaci táhne/knoflíky na zásuvkách a dveře.

  Upozornění:

  Vzhledem k různým sledovat a světelný efekt, skutečná barva se možná mírně lišit od obrazu barvy. Balíček Zahrnuje:

  1 x Nastavitelný Punch Locator

 • Recenze (3)

  Napsat recenzi

Související produkty