FM Vysílač Modul DSP & PLL Digitální Bezdrátový Mikrofon FM Stereo Vysílací frekvence 87-108MHz standard pro Ham Radio FM Vysílač Modul DSP & PLL Digitální Bezdrátový Mikrofon FM Stereo Vysílací frekvence 87-108MHz standard pro Ham Radio FM Vysílač Modul DSP & PLL Digitální Bezdrátový Mikrofon FM Stereo Vysílací frekvence 87-108MHz standard pro Ham Radio FM Vysílač Modul DSP & PLL Digitální Bezdrátový Mikrofon FM Stereo Vysílací frekvence 87-108MHz standard pro Ham Radio FM Vysílač Modul DSP & PLL Digitální Bezdrátový Mikrofon FM Stereo Vysílací frekvence 87-108MHz standard pro Ham Radio

FM Vysílač Modul DSP & PLL Digitální Bezdrátový Mikrofon FM Stereo Vysílací frekvence 87-108MHz standard pro Ham Radio

116.97 Kč
Skladem
w47856

Štítky: pll, 27mhz radio, Rádio stereo, fm mikrofonu, lav radio mikrofon, digitální rádio mobily, cw filtr, free rádio vysílač, pll dsp, fm pll.

 • Typ: Regulátor Napětí
  Provozní Teplota: STANDARDNÍ
  Ztrátový Výkon: w
  stav: Nové
  Aplikace: ic
  Číslo Modelu: Zbrusu Nový
  Značka: NoEnName_Null
  Napájecí Napětí: v

  start

  konec

  Popis: Vlastnosti:

  1: použití pokročilé digitální zpracování audio signálu (DSP) technologie a FM modulace fáze-locked loop (PLL), aby se zvuk realističtější, více stabilní výkon, dlouhá pracovní doba bez kmitočtu.

  2: LCD displej, je více intuitivní a přesné, s velmi nízkou spotřebou energie a minimální rušení hluku.

  3: Built-v 16 digitální nastavení hlasitosti tlačítko operace může být snadno dokončena.

  4: Všechna data jsou automaticky vypnout před tím, než síla selhání paměť 100 let není ztraceno.

  5: multi-kanálový audio vstup se automaticky přepne

  Parametry výrobku:

  Výstupní výkon: 100mW

  Audio Frekvenční Odezva: 50Hz-18KHz

  Přenosová frekvence: 87.0 MHz-108,0 MHz

  Modulace režimy: standardní FM rádio

  Kanál: LINE / USB kanálu (stereo), MIC kanál (mono)

  Ekvivalentní Šum: >30dB (zvuk blízko CD kvalitě)

  Napájecí napětí: DC 3.0 V-5.0 V

  Pracovní Proud: 35mA

  Vysílací anténa: 75 cm teleskopická anténa

  Přenosová Vzdálenost: 75 cm standardní prutová anténa připojení, Rádio Tecsun PL-660, měří 100 metrů na volné pozemky.

  Velikost: 26.5x49mm

  Když světlo (zadní světlo tlačítka, žádné tlačítko, operace se automaticky vypne podsvícení 20 sekund, v závislosti na fotoaparátu vydání, LCD vizuální efekt, než je skutečná fotka je dobrá).

  Aplikace: FM bezdrátový audio, USB, PC audio vysílání, bezdrátové mikrofony, péči o matku a dítě.

  Návod k použití:

  : Power

  Modul odpovídající port -, +, respektive, pak napájení (baterie) negativní a pozitivní, s baterie nebo jiného zdroje napájení je doporučeno napájení. Nelze použít spínaný zdroj bez filtru (jako jsou nabíječky mobilních telefonů, a další low-kvalitní spínaný zdroj), jinak zasahovat energie generované bude mít vliv na normální provoz modul. Tento modul je normální provozní napětí 3,0-5,0 V, dávejte pozor, aby překročit rozsah napájecího napětí.

  : Klíč

  Volume +/-: Stiskněte tlačítko volume +/- 1, +/- Stiskněte kontinuální

  Frekvence +/-: Stiskněte frekvenci, hlasitost +/- 0,1 MHZ, dlouhým stiskem kontinuální +/- 1MHZ

  Mute: Stiskněte tlačítko pro přepnutí mute / un-mute

  : Anténa

  ANT port pro připojení FM antény, aby bylo možné lépe přenášet signály v pásmu FM, navrhovaná délka 75cm externí prutová anténa, a co nejblíže k anténě není bráněno.

  USB audio připojení

  Pokud potřebujete tento modul USB audio vysílání funkci, musíte připojit USB kabel k počítači. USB port a je kompatibilní s běžnými mobilními telefony, můžete použít USB kabel pro připojení telefonu a počítače modul. Přijde vzhledem k počítači USB 5V výstup, takže můžete přímo připojit počítač s USB port s USB poskytuje napájení k modulu. Po připojení k USB počítače, tento modul bude automaticky vstup PC audio broadcast režim, LCD displej bude zobrazovat na PC, počítač bude automaticky nainstalovat na straně řidiče, a to modul s názvem "cd002 materiál pvc" zvukové karty zařízení, nastavit uvnitř počítače hlasem-povoleno a Povolit "cd002 materiál pvc" audio zařízení, počítačové systémy pro audio přes tento modul, FM vysílač způsoby, v blízkosti rádiové frekvence pro přenos frekvence a konzistence modulu k počítači na poslech audio modulu ukončit spuštění systému.

  : LINE audio připojení

  Pokud potřebujete tento modul LINE (linkový vstup) kanál jako zdroj vysílačku, jen audio kabel do tohoto modulu, 3,5 mm audio jack a druhý konec do vašeho audio zařízení (jako je mobilní telefon, sluchátka díra) může být, a modul automaticky přepne do LINE kanál FM vysílač jako zdroj. Tak dlouho, jak přizpůsobení se okolí FM rádiový přenos frekvence a konzistence modulu můžete slyšet zvuk ze sluchátka straně.

  : FM bezdrátový mikrofon

  Pokud potřebujete tento modul jako zdroj emisí MIC, LINE jednoduše odpojte kabel a USB kabel (tedy ne LINE a připojení USB), modul automaticky go MIC FM kanál jako zdroj emisí, tento modul je dodáván ve velmi vysoké citlivosti těla mikrofony, bezdrátové mikrofony mohou být použity podle potřeby matky a péče o dítě. Všimněte si, že při použití tohoto modulu vysílače pro nastavení hlasitosti s nejlepší pickup efekt.

  Poznámka:

  1: Napájecí napětí nesmí překročit rozsah napájecího napětí tohoto modulu.

  2: není možné zasáhnout zadní části přístroje modul v práci, tak, aby nedošlo k vliv na normální provoz modul, nebo způsobit zkrat, spálila moduly.

  3: Práce by se měly vyhnout místní rozhlasové vysílací frekvence, aby se zabránilo vzájemnému rušení ovlivňující přenosový rozsah tohoto modulu.

  4: FM rádiové vysílače ve spojení s použitím za účelem dosažení požadovaného účinku, takže je důležité vybrat rádio. Příjem vzdálenost vzdálenost, kvalita zvuku je dobrá, nebo špatná a přijímač mají skvělý vztah. V zájmu lepšího fungování tohoto modulu je doporučeno používat vysoce kvalitní rádio.

  5: Tento modul je nainstalován v obvodu součásti, budete muset vzít dobrou linku do práce. Kupující musí mít nějaké znalosti z elektroniky. Pro kupující nechápou, elektronika, nedoporučujeme nákup tohoto modulu!

 • Recenze (1)

  • Joaovictorlindomg

   The delivered version does not correspond to the version offered by the seller. Parts placement and description do not match. The antenna is completely different from what is described.

  Napsat recenzi

Související produkty