Originální chuť Extra Velké Auto, Auto, Přirozené Sušení Jelenicí (53x78cm cca) Jelenice na Čištění Cham Pravé Kůže Tkanina Originální chuť Extra Velké Auto, Auto, Přirozené Sušení Jelenicí (53x78cm cca) Jelenice na Čištění Cham Pravé Kůže Tkanina Originální chuť Extra Velké Auto, Auto, Přirozené Sušení Jelenicí (53x78cm cca) Jelenice na Čištění Cham Pravé Kůže Tkanina

Originální chuť Extra Velké Auto, Auto, Přirozené Sušení Jelenicí (53x78cm cca) Jelenice na Čištění Cham Pravé Kůže Tkanina

303.71 Kč 188.21 Kč
Skladem
w47692

Štítky: Materiál Kůže, umělá kůže pro auto, kůže ručník, pva ručník, jelení kůže, Jelení, chamoi, Jelenice kožená, suede ručník, auto kůže materiál.

 • Položka Výška: 0inch
  Typ Položky: Houby, Utěrky A Kartáče
  Položka Délka: 53cm
  Položka Průměr: 0inch
  Typ Materiálu: Kamzík
  Značka: sanhooii
  Speciální Funkce: Suroviny
  Hmotnost Položky: 130g
  Šířka Položky: 78cm

  AutoCare Extra Velké Auto Leahter Kamzíka Hadříkem

  Velikost: 53x78cm (přibl.) Prosím, laskavě na vědomí, že pravé ovčí kůže je nepravidelný řez, který je podle tvaru ovce. Některé díly jsou kompletní, některé díly jsou méně!

  Podrobnosti O Produktu:

  Prémiový Olej Vyčiněné Kůže

  Měkké

  Pruh Volný Povrch

  Plné Absorpční

  Ideální pro čištění Lakovaných povrchů, kde se nosí stříbro, Oken A ovládání zrcátek

  Návod Na Údržbu

  Po Použití: Umyjte v teplé vodě, použijte přírodní mýdlo. Squeeze/vyždímejte k odstranění přebytečné vody. Shake z bytu a nechte uschnout v přírodním prostředí. Nepokládejte na přímé sluneční světlo, nebo to bude super těžké státu. Skladovat v suchu pro další použití.

  poznámky : Tento produkt vůně není dobré, když frist čas ji otevřete . Protože tam mají hluboké moře rybí olej jako zpracování materiálu , to může udělat hadříkem měkké. Prosím, ujistěte se, že můžete přijmout vůně rybí zápach a ovce, než si ji koupíte.

  Obsah Balení:

  1x hadřík (53x78cm přibl.)

 • Recenze (1)

  • Forshee09

   goods received as ordered

  Napsat recenzi

Související produkty