DC12V 5A Profesionální Napájecí zdroj s UPS Baterie Rozhraní pro Dveřní Systém Kontroly Přístupu DC12V 5A Profesionální Napájecí zdroj s UPS Baterie Rozhraní pro Dveřní Systém Kontroly Přístupu

DC12V 5A Profesionální Napájecí zdroj s UPS Baterie Rozhraní pro Dveřní Systém Kontroly Přístupu

484.75 Kč
Skladem
w47582

Štítky: záložní zdroj, poverbank, usměrňovač transformátor, rozhraní, ke, 3m držet, Záložní Napájení, přepínání napájení baterie, 24v 40a napájení, 12v 5a ups, roh hub.

 • Typ Položky: Napájení
  Značka: Jedrek
  Číslo Modelu: 208CK

  Produkt úvod

  Tento produkt po letech inženýrství instalace a zpětné vazby od zákazníků. Opakovaně bylo lepší, a pomocí nejnovější internationaltechnology, a výstup stabilita, vysoká přesnost, malý objem, nízká hmotnost, elegantní vzhled, jedinečný design. A dostat to teď umožňuje použít na snadný přístup k ovládání napájení.

  Funkce a vlastnosti

  1. Vstupní napětí AClOO - 260 V frekvence 50-60 HZ;

  2. Dobrou izolaci, vysoké a nízké napětí 1500 V AC /1 minuta bez členění.

  3. Výstupní napětí nastavitelné DC11.5 V - 13.5 V (obleky

  Zapojení je daleko, aby se elektrický zámek nefunguje, Na

  tentokrát můžete dát vysoké napětí nastavitelné); Výstup

  proud: 5A;

  4. Zvlnění napětí Upp 50 mv orless;

  5. Zkrat (tok) ochrana (výstupní obvod je zkratovaný obvod bude automaticky odpojit,

  Při řešení potíží se automaticky vrátí k normálu. ) Přehřátí, přes-napětí ochrana;

  6. Baterie ochrana proti přepólování ochrana proti (baterie vede pouze k vypálení pojistky, poškození napájení.)

  7. 1A nabíjecí proud, nabíjení, kdy napětí baterie t0 13.5 V, plnou zastavit nabíjení, VEDLY k nabíjení indikátor Napájení. 4 hodiny s 12 v/7 ah baterie;

  8. Baterie nad vypouštění ochranu (v procesu baterie když napětí baterie je nižší než 9,5 V, automaticky Odpojit baterii, aby pro ochranu ztráty dat, řízení přístupu stroj a volající může rychlé nabíjení).

  9. Zásuvky a vypínač baterie doba 10 ms, je skutečně bez přerušení napájení.

  10. Vybaven baterie sta t tlačítko B (na obrázku červená), pohodlné instalace test.

  11. Tam je dálkové ovládání, otevřít dveře pro o t0 15 s, pohodlné vybavené dálkové ovládání k otevření dveří. Elektrický zámek výstup nastavit NC, NE, to může být přizpůsoben na jakýkoliv elektrický zámek.

  12. OVLÁDÁNÍ je nastavit aktivní vstupní signál (DC5-24 v) a vnitřní izolace, lze vyzvednout ve stejné době Více než jednoho vchodu stráž řadič a komunikace.

  Každý vchod stráž regulátor, tak dlouho, jak budete mít to, všechny problémy mohou být vyřešeny. Také může být použit jako napájení dalších zařízení, jako je například alarm, monitoring, atd.

  Záležitosti vyžadující pozornost

  Tento produkt nemůže být instalován na vlhkost nebo déšť může nalít do místa, by měly být ve větraném a suchém místě.

  Dvě červené linie forAC100-260 - v vstup, vstupní napětí mimo tento rozsah, žlutá, zelená linka musí být spolehlivé uzemnění.

  Organické sklo živých částí vysokotlakých dílů, non-profesionální personál nesmí být otevřeny bez autorizace. Drát nesmí být svévolně nebo šroubovákem dotknout součástek.Více nelze nabíjet údržbu.Při instalaci baterie by měla určit odpovídající vidlice "červený a černý" řádek.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty