Double 5 Prvek Pagoda Klíčenka s Strom Života Amulet Keychain Domácí Dekorace Auto klíčenka AA187 Double 5 Prvek Pagoda Klíčenka s Strom Života Amulet Keychain Domácí Dekorace Auto klíčenka AA187 Double 5 Prvek Pagoda Klíčenka s Strom Života Amulet Keychain Domácí Dekorace Auto klíčenka AA187 Double 5 Prvek Pagoda Klíčenka s Strom Života Amulet Keychain Domácí Dekorace Auto klíčenka AA187 Double 5 Prvek Pagoda Klíčenka s Strom Života Amulet Keychain Domácí Dekorace Auto klíčenka AA187

Double 5 Prvek Pagoda Klíčenka s Strom Života Amulet Keychain Domácí Dekorace Auto klíčenka AA187

421.10 Kč
Skladem
w47578

Štítky: 5 prvek pagoda, amulet slovanské, pagoda, hmyz pasti, feng shui figurka, výzdoba feng shui, peníze strom, feng shui, anténa pagoda, strom.

 • Styl: feng shui
  Téma: Maskot
  Materiál: Kovové
  místo původu: Zhejiang, Čína (Pevnina)

  Celoplošný Délka:12.9 cm/5 palců Materiál: slitina hmotnost :50

  Popis Produktu

  Tento 5 Prvek Pagoda klíčenka má dvě 5-element pagoda Strom Života a Semen Slabice. 5 Prvek Pagoda je nejlepší feng shui lék na smrtící létající hvězda 5 Žlutá což způsobuje katastrofy, bohatství, ztráty a nemoci. V roce 2014 #5 je v SZ, takže si můžete pověsit ji v této poloze, nebo jej nosit s sebou. Strom Života nám energický život. Kromě toho, Strom představuje Dřevo Prvek, který může překonat Element Země od smrtící létající hvězda 5 Žlutá patří k elementu Země. Double 5 Prvek Pagoda Klíčenka s Strom Života je velmi krásná a vložené s červený krystal.

 • Recenze (1)

  • Elias Cuervo2006

   Very fast delivery !Thanks for the present - braclets !

  Napsat recenzi

Související produkty