Původní ZCC WCMX WCMX06T308 WCMX06T308R-PG YBG202 WCMX03 WCMX04 WCMX05 WCMX08 Soustružnické Nástroje Zapichování Karbidové Vložky CNC Soustružení

Původní ZCC WCMX WCMX06T308 WCMX06T308R-PG YBG202 WCMX03 WCMX04 WCMX05 WCMX08 Soustružnické Nástroje Zapichování Karbidové Vložky CNC Soustružení

560.21 Kč 532.18 Kč
Skladem
w47413

Štítky: nástroje na frézování kovů, ego soustružnické nástroje, wcmx, vložit iscar, wcmt, zcc ct, rcmt0602, dnmg150604, apmt, ok oblečení.

 • Použití: Fréza
  Povlak: Povlak
  Číslo Modelu: WCMX06T308R-PG YBG202 080412
  Tvrdost: HRA
  Materiál: Karbid Wolframu
  Značka: OYYU

  Výkon zpracování a použití diamond značky CNC ostří potažené karbid

  Diamond značky produkován Zhuzhou Diamantové Řezací Nástroj Co., Ltd.:

  YBC151, YBC251, YBC152, YBC252, YBM151, YBM251, YBG201, YBD151, YBD252, YD101, YD201, YBC301, YBD152, YBM351, YBG102, YBG202, YBG302, YBG205, YBD102, YBG212 a řady dalších karbidu CNC řezací vložky, přijala Zahraniční moderní vybavení a technologie, s vysokou precizní zpracování, dobrou houževnatostí, vysokou červená tvrdost, dobrou odolnost proti opotřebení, silná odolnost proti nárazu, vysoká odolnost vůči horké trhliny a deformace odpor, široké použití, vysoká řezná účinnost a dlouhou životnost. dlouho. To je ideální pro chlazené litiny, míč frézované litiny, legované konstrukční oceli, legované nástrojové oceli, vysoké manganové oceli, nerezové oceli, tvrzené oceli a neželezných kovů dokončovací práce.

  Výhody potažené karbidu stupně:

  1. Povrch žluté zlato Cín má vliv na snížení tření a poskytuje nosit uznání

  2. Speciální struktura Al2O3 vklad vrstva má nejlepší tepelná bariéra výkon, který zaručuje odolností proti plastické deformaci čepele základnu během high-rychlost suché řezání.

  3, TiCN vrstva má anti-abrazivní opotřebení výkonu, tak, že čepel křídlo odolnost proti opotřebení je nejsilnější.

  4. Gradient slinování technologie je přijata s cílem zlepšit odolnost proti nárazu a odolnost proti opotřebení ostří, čímž se zlepšuje odolnost řezné hrany.

  5. Karbid s speciální krystalové struktury zlepšuje červené tvrdost čepele základnu a zvyšuje vysoká teplotní odolnost čepele.

  Vlastnosti a použití běžných potažené známky

  Hlavní známky a aplikací otáčení vložky, potažené karbidu (CVD, PVD)

  YBM151 ----Speciální struktura-matrix v kombinaci s TiCN, tenké Al2O3 TiN povlak, má dobrou anti-difúze a odolnost proti plastické deformaci, a má dobrou odolnost proti nárazu, vhodný pro nerezové oceli dokončovací a polo-dokončovací A hrubovací.

  YBM251 ----Houževnatost a pevnost matrice v kombinaci s TiCN, tenké Al2O3 TiN povlak, vhodné pro polo-dokončovací a hrubovací z nerezové oceli.

  YBD151 ----Skvělou kombinaci vysoké odolnosti proti opotřebení matice a MT-Ti (CN), tlusté Al2O3 TiN povlak, vhodný pro dokončovací a semi-dokončovací materiály z litiny.

  YBC151 ----Vysoce odolné proti opotřebení matrice v kombinaci s MT-TiCN, tlusté Al2O3 TiN povlak; vhodné pro oceli dokončovací práce.

  YBC251 ----Vynikající kombinace houževnatosti matrice s dobrou hranou bezpečnosti a MTTiCN, tlusté Al2O3 TiN povlak; vhodné pro polo-dokončovací oceli.

  YBC351 ----Vysoká pevnost a plastické deformace odolné matice a ncTiAIN

  Kombinace silné Al2O3 a TiN povlaky; dobrou houževnatostí a odolností proti plastické deformaci, vhodná pro hrubé zpracování oceli.

  YBG102 ----ncTiAIN povlak v kombinaci s jemných částic matrice je vhodná pro lehké a střední zatížení, frézování různých materiálů (vhodné zejména pro litiny) a v pohodě a semi-dokončovací soustružení vysoce legovaných slitin.

  YBG202 ----ncTiAIN povlak spojuje s tvrdou matricí z ultra-jemných částic, vhodný pro lehké a středně náročné frézování různých zpracované materiály, jemné a semi-dokončovací soustružení díry-hotové nerezové oceli a hrubé soustružení vysokoteplotní slitiny.

  YBG302 ----ncTiAIN povlak v kombinaci s houževnatého slinutého karbidu substrát, vhodný pro středně náročné řezání, díra zpracování, řezání, drážkování z různých materiálů, a polo-dokončovací a hrubé soustružení nerez oceli, dosažení bezpečnosti. Kombinaci s odolností proti opotřebení.

  Black diamond blade zpracování oceli třídy

  YBC152 ----Husté TiCN a tlusté Al2O3 vrstvy mají lepší odolnost proti opotřebení a lepší odolnosti proti opotřebení. Jsou ideální pro vysokorychlostní řezání oceli úpravy na semi-dokončovací práce. Rychlost řezání může být zvýšena o více než 25%; ve stejné rychlosti řezání, životnosti nástrojů může být zvýšena na více než 30%.

  YBC252- ---Pomocí silné TiCN a tlusté Al2O3 povlak, to má silnou odolnost proti plastické deformaci a pevnost hran, a je obecný výběr pro ocel od dokončování až hrubování.

  Má stabilní výkon za vysoké rychlosti odstraňování řezných parametrů nebo v drsných pracovních podmínkách, a může dosáhnout více zelené a suché řezání. Za stejných řezných podmínek, rychlost řezání může být zvýšena o více než 25%; vysoké teploty výkon a dobrou odolnost proti nárazu ve stejné rychlosti řezání může splňovat požadavky na vysoký rychlost a vysoký posuv z litiny zároveň zlepšuje odolnost proti opotřebení čepele. .

  2. Vzhled světlý all-black výrobek je snadno identifikovat.

  3, zlepšit efektivitu výroby, povlak a substrát jsou vhodné pro high-speed, high-krmiva řezání litiny.

  Rychlost řezání může být zvýšena o 30%-40%.

  4. Snížit ekonomické náklady a zvýšit životnost o téměř 40%-50%.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty