LZM-20G série akryl trubice typ rotametr[4-40Nm3/h] pro plynárenský průmysl měřič průtoku šroubení vnitřní závit 3/4

LZM-20G série akryl trubice typ rotametr[4-40Nm3/h] pro plynárenský průmysl měřič průtoku šroubení vnitřní závit 3/4"BSP nebo NPT

284.53 Kč
Skladem
w47266

Štítky: měřič průtoku vzduchu, 1 palec průtokoměr, odstředivé oběžné kolo čerpadla, průmyslové potrubní díly, háčkovaná vločka, flow ukazatel vody, 2 palcový průtokoměr, měřič průtoku vody, benzín průtokoměr, Tok.

 • Číslo Modelu: LZM-20G
  DIY Dodávky: Instalatérské práce
  Rozsah měření: 4-40Nm3/h
  Značka: shllj

  máme 6 typ kování pro váš výběr. výchozí je ABS vnitřní závit 3/4"BSP. Pokud potřebujete jiné, prosím, kontaktujte prodejce. budeme měnit pořadí a ceny pro vás.

  1. výchozí hodnota je ABS vnitřní závit 3/4"BSP 2. ABS samec 1-1/4"BSP 3. Plastové vnitřní závit 3/4"NPT 4. Plastové samec 1-1/4"NPT 5. Z nerezové oceli, vnitřní závit 3/4"BSP 6. Z nerezové oceli ženské 1-1/4"NPT

  Prosím, řekněte mi, měřicí rozsah .

  O Nás

  Ningbo Chinwey industry co., Ltd. byla založena v roce 2002,Naše společnost Je výrobce a obchodník se specializací na průmyslovou výrobu, máme dvě továrny a mnoho partnerů. Můj hlavní produkty jsou ventily a příslušenství, válec, zdroj vzduchu, jednotky pro zpracování, průtokoměry, tlakoměry, teploměry a tak dále.Prosím, podívejte se na naše webové stránky: www.chinwey.com .A kontaktujte nás e-mailem,pokud budete potřebovat velké množství zboží, nebo přizpůsobit výrobky. Můžeme exportovat zboží po moři

  Návrat Politiky

  V nepravděpodobném případě, že návrat je žádost, všichni se vrátí, musí obsahovat všechny originální zboží nepoškozené, v re-prodejného stavu, vše původní balení včetně manuálů, záručního formuláře, atd. Prodeje softwaru jsou nevratné. Poštovné a manipulační poplatky jsou nevratné. Kupující je odpovědný za náklady na dopravu vzniklé zasílání výrobků zpět.

  Prodejní Politika

  Vaše nabídka je smlouva - Místo nabídky pouze tehdy, pokud jste vážně o koupi zboží. Pokud jste vítězného uchazeče, vstoupíte do právně závaznou smlouvu o koupi zboží. Pokud platba nepřijde do 7 dnů, předmět může být nabízen na další nejvyšší nabídku, nebo relisted na prodávajícího uvážení.

  DPH (Daň z Přidané Hodnoty) je kupující odpovědnost. Nicméně, budeme se snažit v našich silách, aby se minimalizovalo to.

  Lodní Detail

  Položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po obdržení úplného zaplacení. Mělo by se zobrazit položku do 2 týdnů. Napište nám, pokud nebude přijímat položky po 21 práce po plnou platbu poslal.

  E-mailem oznámení o odeslání bude zasláno kupujícímu po položky je zaúčtována. Napište nám, pokud nechcete dostávat naše e-mailem po 5 dnech plná platba odeslána.

  Způsob Platby

  Můžeme obdržel T/T a PODMÍNĚNÁ ,pošlu banka accont na vás, jestli budete platit T/T,

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty