Kanalizace kanalizace Čištění Vody Hadice Potrubí Čistič Karcher Interskol Huter Kladivo Nilfisk STIHL Bosch vysokotlaké myčky Lavor Kanalizace kanalizace Čištění Vody Hadice Potrubí Čistič Karcher Interskol Huter Kladivo Nilfisk STIHL Bosch vysokotlaké myčky Lavor Kanalizace kanalizace Čištění Vody Hadice Potrubí Čistič Karcher Interskol Huter Kladivo Nilfisk STIHL Bosch vysokotlaké myčky Lavor Kanalizace kanalizace Čištění Vody Hadice Potrubí Čistič Karcher Interskol Huter Kladivo Nilfisk STIHL Bosch vysokotlaké myčky Lavor Kanalizace kanalizace Čištění Vody Hadice Potrubí Čistič Karcher Interskol Huter Kladivo Nilfisk STIHL Bosch vysokotlaké myčky Lavor Kanalizace kanalizace Čištění Vody Hadice Potrubí Čistič Karcher Interskol Huter Kladivo Nilfisk STIHL Bosch vysokotlaké myčky Lavor

Kanalizace kanalizace Čištění Vody Hadice Potrubí Čistič Karcher Interskol Huter Kladivo Nilfisk STIHL Bosch vysokotlaké myčky Lavor

440.49 Kč
Skladem
w47176

Štítky: air brush, t5, vstřikovače bosh, Pro STIHL, pistole nerf, bosch nářadí, dýmkový tabák, acoust pěny, adaptér k7, karcher k2.

 • S Vodní Dýmky: Ano
  Rozhraní Materiálu: Měď
  Značka: MEDVĚDÍ SÍLA
  Původ: KN(Původu)
  Tryska Materiál: Měď
  Rukojeť Typ: Finger Typ
  Materiál Těla: Inženýrství Plastové
  Vodní Sprej Typ: Ventilátor
  Vodovodní Potrubí Délka: 11-15m

  1/4" * 10m / výše 32 metrů * 160Bar/ 2320PSI Kanalizace odpadní Vody Čištění Hadice s Odnímatelnou Tryskou a Volitelný Adaptér pro Většinu z Vysokého Tlaku Podložky

  Disclaimer: nejsme na tyto značky, nebo jinak spjata s firmou nimi.Nechtěli jsme prodávat tyto Tlakové Myčky, ale nabízejí některé kompatibilní díly pro ně.

  Popis:

  Kanalizace jetting kit vymaže překážky bez nutnosti chemikálií.Ideální pro všechny typy středních a high-tlakové tryskání aplikací, jako je kanalizační a odpadní potrubí.

  Vlastnosti:

  1. Profesionální Čištění: 1/4" x 160bar kanalizace, vysokotlaké hadice, dokonale pracuje s elektrická tlaková myčka pro domácí použití; tryska je navržena tak, aby být dostatečně malé, čisté ve všech těsných prostorech, jako vypouštěcí potrubí a kanalizace.Je snadné sklouznout do kanalizace a odpadních trubek.To nabízí i čištění a odplaví nečistoty.

  2. Multi-funkce: sewer jetting kit vymaže překážky bez nutnosti chemikálií.Ideální pro všechny typy středních a high-tlakové tryskání aplikací, jako je kanalizační a odpadní potrubí.

  3. Efektivní Kanalizace Tryskání Trysky: kanalizační trysky má 4 tryskové otvory - 1 přední jet na 0°, která vyčistí ucpané ucpané potrubí, 3 zadní trysky na 33° odplavit nečistoty uvolněné přední jet.Je vyroben z nerezové oceli pro delší život, nikdy rez a korozi.

  4. Odolné Kanalizační Vysokotlaké Hadice: Vnitřní trubka z termoplastického polyesteru.Zesílená výztuž vrstvou 1/4" vysokopevnostní polyesterové textilní opletení, které je chemicky vázané.Krycí vrstva z Černého termoplastického polyuretanu, který je olej, počasí, ozónu a otěru odolný.Pin test každý krimpovací zkontrolovat správné vnitřní zvlnění.

  5. Dobrá Kompatibilita, vyměnitelný adaptér a kanalizační tryska: kit je dodáván se rozebrat adaptér, kompatibilní s většinou tlak podložky na adaptér vyměnit.Kanalizační tryska lze vyjmout pro čištění nebo výměnu.

  Specifikace:

  1. Délka hadice: 10m

  2. Hadice I. D. 1/4" (6.0 mm), O. D. 10,5 mm

  3. Připojení Hadice: G1/4" M

  4. Kanalizační Trysky: nerezová ocel, #045, 4 Otvory (3 & 1 vpřed)

  6. Adaptéry: Kovové adaptér (Vyměnitelné)

  7. Pracovní Tlak: 160bar / 2320psi

  8. Tlak při roztržení: 480bar / 6960psi

  9. Max Teplota: 60oC / 140oF

  Hadice Konstrukce:

  Duše: Termoplastický polyester trubice

  Výztuž: Jeden vrstva 1/4" vysokopevnostní polyesterové textilní opletení, které je chemicky pojené

  Kryt: Černý termoplastického polyuretanu, který je olej, počasí, ozónu a otěru odolné

  Teplotní Rozsah: -40°C / +160°F

  Kanalizační Trysky:

  1 přední jet na 0°, která vyčistí ucpané ucpané potrubí

  3 zadní trysky na 33° odplavit nečistoty uvolněné přední jet.

  Materiál: korozi odolné nerezové oceli

  Připojení:1/4" Samice Montáž

  Clona :4.5

  Volitelné Adaptéry (viz rozměry pro odkaz):

  A. Pro Karcher K sérii tlakové myčky;

  B.Pro AR Blue Clean/ Black Decker (Rusko A Evropa)/ Michelin / některé z Interskol/ Makita / Most Bosch / Mac Allister / Greenworks G2~G6 tlakové myčky

  C. Pro Elitech/ některé z Interskol / Daewoo / některé Patriot / Bort / některé tlakové myčky Huter

  D. Pro Nilfisk / STIHL / HUSQVARNA / Gerni / Greenworks G10~G70 tlakové myčky

  E. Pro Lavor / některé Kladivo Flex / Sterwins / Vax / Šampion / Parkside / Deko / Řemeslník / Briggs stratton tlakové myčky

  F. Pro některé z Huter / Anlu tlakové myčky

  G. Pro Kranzle / Vodní pistole s M22-Žena tlakové myčky

  H. Pro některé z Bosch staré (před rokem 2013) / některé Kladivo Flex tlakové myčky

  I. Pro některé Karcher Pro HD/ HDS tlak podložky (Staré spoušť pistole s standardní M22-Male-výstup)

  J. Pro některé Karcher Pro HD/ HDS tlak podložky (Easy Force trigger gun)

  K. Pro prodlužovací hadice (kanalizační tryska není součástí balení)

 • Recenze (2)

  • Natashka Roza

   Good Quality !

  • Irenesgh

   As the description works in my washing machine the outstrips.

  Napsat recenzi

Související produkty