Vlastní Název Pásky Nylonové Multicam CP Pozadí Hnědé Dopisy Výšivky Patch Vlastní Název Pásky Nylonové Multicam CP Pozadí Hnědé Dopisy Výšivky Patch Vlastní Název Pásky Nylonové Multicam CP Pozadí Hnědé Dopisy Výšivky Patch

Vlastní Název Pásky Nylonové Multicam CP Pozadí Hnědé Dopisy Výšivky Patch

137.00 Kč 116.55 Kč
Skladem
w47168

Štítky: černá, multicam, háček smyčka patch, dopis nášivka textilní, militaria 2. světové války, vlastní tisk pásky, patch taktika, muž patch, vlastní název patch, cp vojenské, vlastní žinylkové záplaty.

 • Funkce: Eco-Friendly
  Typ Velkoobchod: No
  Technics: Vyšívané
  Styl: Hook & Loop
  Typ Produktu: Opravy
  Sada Typ: No
  Značka: XINBAIQU
  Původ: KN(Původu)
  Číslo Modelu: Název pásky
  Hook & Loop: Hook & Loop
  Velikost: 12.5*2.5CM

  Vlastní Název pásky Nylonové Multicam CP pozadí Tan dopisy Výšivky patch VELIKOST:12,5 CM*2,5 CM

  HÁK A SMYČKA NA ZÁDECH, Aby vlastní patch takto: 1, prosím, kontaktujte nás a poslat vlastní obsah k nám. 2, po obdržení vaší vlastní informace, budeme odpovídat na vás. 3, odeslat objednávku.Vytvoříme patch pro vás poté, co obdržíme vaši objednávku.Pokud váš vlastní obsah, se anglicky dopisy a Arábie čísla, písmo, barvu, a náplast velikost nemění, můžete odeslat objednávku přímo, a připravte si vlastní obsah v pořadí, nebo sdělení informace.Pokud nechcete opustit vlastní obsah, budeme vás kontaktovat, pokud nebudete reagovat, aby nás v zájmu ochrany vlajkou, budeme dělat opravu na základě své uživatelské jméno.Popis Produktu: 1. O vlastní obsah: produkt používá stejný font jako obrázek výrobku, a to může být anglické abecedy a Arábie číslo.Výchozí velkými písmeny; Pokud potřebujeme rozlišovat písmena, můžeme změnit písma výroby.Můžeme také hebrejština, ruština, Japonština, korejština a další písma, které potřebujete, ale potřebujete, kontaktujte nás pro potvrzení objednávky. 2. O patch na pozadí tkaniny Tento produkt používá Nylon Multicam CP barvu jako pozadí, jméno páska je náhodně vyrábí v pozadí látky, tak barvu každý patch se bude lišit.Je také nutné si uvědomit, že tato kamufláž je rané verze, které mohou být odlišné od zařízení, které používáte.Prosím, zkontrolovat ji a potvrdit nákup. 3. O náplast velikost: výchozí velikost tohoto produktu je 12,5 cm*2,5 cm, a velikost může být změněna,Patch maximálně 15 cm*5 cm. 4. O barvu textu můžeme slovo barvy: světle hnědá, černá, zelená, červená, bílá, zlatá, žlutá, modrá, šedá, šampaňské. 5, po-prodejní servis, Pokud tam jsou nějaké problémy nebo chyby, prosím, kontaktujte nás.Budeme dělat novou náplast pro vás.

  Máte-li jakékoli další otázky, prosím, kontaktujte nás

 • Recenze (10)

  Napsat recenzi

Související produkty