CQC Vojenské Airsoft Taktické Molle Radio Walkie Talkie Pouzdro Držák na Pytle Armáda Natáčení Lov Časopis Mag Pouch CQC Vojenské Airsoft Taktické Molle Radio Walkie Talkie Pouzdro Držák na Pytle Armáda Natáčení Lov Časopis Mag Pouch CQC Vojenské Airsoft Taktické Molle Radio Walkie Talkie Pouzdro Držák na Pytle Armáda Natáčení Lov Časopis Mag Pouch CQC Vojenské Airsoft Taktické Molle Radio Walkie Talkie Pouzdro Držák na Pytle Armáda Natáčení Lov Časopis Mag Pouch CQC Vojenské Airsoft Taktické Molle Radio Walkie Talkie Pouzdro Držák na Pytle Armáda Natáčení Lov Časopis Mag Pouch CQC Vojenské Airsoft Taktické Molle Radio Walkie Talkie Pouzdro Držák na Pytle Armáda Natáčení Lov Časopis Mag Pouch

CQC Vojenské Airsoft Taktické Molle Radio Walkie Talkie Pouzdro Držák na Pytle Armáda Natáčení Lov Časopis Mag Pouch

130.67 Kč 100.53 Kč
Skladem
w47156

Štítky: opravy m4 airsoft, molle taktické doplňky, g m4 airsoft, mag, hdmi thunderbolt, keymod airsoft příslušenství, airsoft m4, edc nástroj, molle taktické, pytel vak.

 • Materiál: Nylon
  Číslo Modelu: MT2007

  Hmotnost: 60 g Velikost: 9.5x7x5 cm s poutkem & D-Ring Vysoce kvalitní vojenské předpisy 600D nylonový popruh má velkou odolnost proti opotřebení a přenositelnost. Jiný způsob nošení jsou k dispozici pro různé osoby. To může být nošeny mimo vestu a není v rozporu s vestou, rádio a tak dále. Oblek pro policii, hasiče, ochranku, první pomoc personálu a tak dále.

 • Recenze (4)

  • Lilaznbabee89

   did not send the item.

  • Eagle S87

   Quality is good

  • Matthewslabber2

   good product, unfortunately the order took over a month past the due date of shipping. i understand the pandemic and christmas and a like. poor communication to the purchaser as to the delay.

  • Soumis37

   Deliver took a while but was still on time. Arrived well packed and is exactly as described.

  Napsat recenzi

Související produkty