Pěna Box Balení Akvarijní Nádrže Ryby Mísy Dekorace Zavěšení Na Zeď Vodní Chovatelské Potřeby Pro Aranžování Květin Zahradnictví Ryby Pěna Box Balení Akvarijní Nádrže Ryby Mísy Dekorace Zavěšení Na Zeď Vodní Chovatelské Potřeby Pro Aranžování Květin Zahradnictví Ryby Pěna Box Balení Akvarijní Nádrže Ryby Mísy Dekorace Zavěšení Na Zeď Vodní Chovatelské Potřeby Pro Aranžování Květin Zahradnictví Ryby Pěna Box Balení Akvarijní Nádrže Ryby Mísy Dekorace Zavěšení Na Zeď Vodní Chovatelské Potřeby Pro Aranžování Květin Zahradnictví Ryby Pěna Box Balení Akvarijní Nádrže Ryby Mísy Dekorace Zavěšení Na Zeď Vodní Chovatelské Potřeby Pro Aranžování Květin Zahradnictví Ryby Pěna Box Balení Akvarijní Nádrže Ryby Mísy Dekorace Zavěšení Na Zeď Vodní Chovatelské Potřeby Pro Aranžování Květin Zahradnictví Ryby

Pěna Box Balení Akvarijní Nádrže Ryby Mísy Dekorace Zavěšení Na Zeď Vodní Chovatelské Potřeby Pro Aranžování Květin Zahradnictví Ryby

180.20 Kč 117.18 Kč
Skladem
w47118

Štítky: ostrov želva, akvarijní mini, akvarijní dekorace, akvária nano, sunsun uv, akvarijní ryby živé, akvárium externí filtr, akvárium ornament, groot akvarijní dekorace, misku rýže.

 • Původ: KN(Původu)
  Typ: ryby
  Materiál: Plastové
  Hmotnost: 100g

  Popis

  Je vyroben vysoce Kvalitní Transparentní Akryl. Ideální pro dekoraci vašeho domova jako dekorace na stěnu květináče Kreativní, atraktivní, úžasné nástěnné akvárium Doporučujeme malé ryby, jako jsou lepší ryby nebo juvenilní zlatá rybka. Balíček včetně:každý styl obsahuje zdarma nehty a crystal bahno, a je balené v uzavřených pěna box.

  Rozměr

  Máme mnoho stylů k dispozici, včetně tvaru Srdce,Kulatý tvar,Čtverec koš,švestkový květ tvaru atd. můžete hledat další odkaz zobrazíte další styly: 1005001884438441.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty