DIY Greyhound Přijetí Whippet Umění Zdi Obří Nástěnné Hodiny Greyhound Domova Psí Plemeno Exkluzivní Nástěnné Hodiny Milovníky Psů Dárek DIY Greyhound Přijetí Whippet Umění Zdi Obří Nástěnné Hodiny Greyhound Domova Psí Plemeno Exkluzivní Nástěnné Hodiny Milovníky Psů Dárek DIY Greyhound Přijetí Whippet Umění Zdi Obří Nástěnné Hodiny Greyhound Domova Psí Plemeno Exkluzivní Nástěnné Hodiny Milovníky Psů Dárek DIY Greyhound Přijetí Whippet Umění Zdi Obří Nástěnné Hodiny Greyhound Domova Psí Plemeno Exkluzivní Nástěnné Hodiny Milovníky Psů Dárek DIY Greyhound Přijetí Whippet Umění Zdi Obří Nástěnné Hodiny Greyhound Domova Psí Plemeno Exkluzivní Nástěnné Hodiny Milovníky Psů Dárek DIY Greyhound Přijetí Whippet Umění Zdi Obří Nástěnné Hodiny Greyhound Domova Psí Plemeno Exkluzivní Nástěnné Hodiny Milovníky Psů Dárek

DIY Greyhound Přijetí Whippet Umění Zdi Obří Nástěnné Hodiny Greyhound Domova Psí Plemeno Exkluzivní Nástěnné Hodiny Milovníky Psů Dárek

337.22 Kč 286.64 Kč
Skladem
w46860

Štítky: módní nástěnné hodinky, knírač, zvíře pes hodiny, sr2ez, pes greyhound, kouzlo greyhound, velký whippet, velké nástěnné hodiny station, 40cm nástěnné hodiny, whippet.

 • Typ Displeje: Jehla
  Platné Umístění: Obývací Pokoj
  Původ: KN(Původu)
  Materiál: Akryl
  Hybnost Typ: Digitální
  Formulář: Jeden Obličej

  DIY velké nástěnné hodiny

  "Z pochopitelných důvodů, hodiny, je potřeba, a používá se čas od času poskytnout informace o čase po celý den. Moderní verze clock není jen používá k zobrazení času, ale také se používá k výzdobě interiéru místnosti. To je vzrušující Věci. Zejména pro DIY nástěnné hodiny, moderní design plodil úžasné hodiny vzorů. Tyto úžasné vzory jsou opravdu skvělá volba, aby to zkusit, tyto návrhy bude určitě inspirovat zájmu DIY nadšence. Jsou vyrobeny doma.

  Tyto hodiny jsou také obvykle velké. Rozlučte se s menší nástěnné hodiny a pozdravit větší a více zajímavé nástěnné hodiny. Nejlepší zprávou je, že tak dlouho, jak každý má dostatek nástrojů a materiálů, a trochu trpělivosti, mohou se tyto úžasné hodiny doma.

  【popis produktu】

  Nálepka materiál: EVA pěna

  Hodiny materiál: kov, akryl

  Výhody: Akryl nepoškodí zeď

  Minimální dosažení velikost:50*50cm

  Maximální dosažení velikost:100*100cm

  Hodiny konečné dekorace velikost je jen na vás!

  Výhody: Akryl dial

  Lze vložit bez poškození zdi

  【řádku】

  Baterie používá Číslo 5 uhlíkové baterie (za předpokladu, že kupujícím). Prosím, nepoužívejte baterii s vyšší výstupní proud, protože to bude mít vliv na život v pohybu, a dokonce i vliv na přesnost cestovní doby. Nástěnné baterie použití uhlíkových baterií, kdykoli je to možné.

  ZÁRUKA: Prosím, kontaktujte nás, pokud žádné problémy, a můžete získat zdarma náhradní bez návratu

  Snadná instalace: hodiny obsahují pomocné měřítko pravítko, samolepící samolepky a návod k použití, hodiny, číslo a ruce mají ochranný film, prosím, odtrhnout poté, co jste skončil.

  Pozoruhodně Přesné: S přední technologie, hodiny mechanismus udržuje čas správně a tiše

  Lze vložit bez poškození zdi

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty