Ethernet IP sítě teploty a vlhkosti, vysílač, Podpora POE napájení, TCP/UDP/SNMP protokolu Vestavěný senzor sht30 Ethernet IP sítě teploty a vlhkosti, vysílač, Podpora POE napájení, TCP/UDP/SNMP protokolu Vestavěný senzor sht30 Ethernet IP sítě teploty a vlhkosti, vysílač, Podpora POE napájení, TCP/UDP/SNMP protokolu Vestavěný senzor sht30

Ethernet IP sítě teploty a vlhkosti, vysílač, Podpora POE napájení, TCP/UDP/SNMP protokolu Vestavěný senzor sht30

1 159.19 Kč
Skladem
w31440

Štítky: regulátor teploty digitální vstup, ipcam, hr202, max30102, jednoduché vodní čerpadlo, c stojan stativ, ethernet teplota, ethernet snímač teploty snmp, ncstudio, c stojan neewer.

 • Napájení Typ: Nabíječka
  Číslo Modelu: YDL-N
  Velikost Displeje: 2.0 - 3.9 Cm
  Teorie: Teplotní Vysílač
  Značka: YUNDIER
  Max. Měření Teploty: 50°C - 69°C
  Použití: Průmyslová
  Styl: Postavení a Zavěšení na Zeď
  Typ Displeje: Digitální

  Ethernet IP sítě teploty a vlhkosti, vysílač

  Podpora POE napájení

  TCP/UDP/SNMP protokolu

  Vestavěný senzor sht30

  Poznámka: 1、built-in probe verze je automaticky kalibrován pomocí vestavěné v softwaru, které vyžadují montáž na stěnu, aby byla zajištěna přesnost měření.

  2、Teploty přesnost měření: ±0,5 °C; vlhkost přesnost měření: ± 5%.

  3, Pokud jste, kterým se byt nebo jiné montážní metody, a budete potřebovat větší přesnost, můžete si koupit externí sondy verze.

  4、 Rozměry Výrobku:86*86*35mm.

  Poznámka: Tam může být magnety na spodní části vzorku. Ale pokud je dodáno ve velkém, kurýr může zpětnou vazbu přípravek s magnetem, který nemůže projít celní. Proto, výrobky obdrží zákazník nemusí mít nutně magnety. (Žádné magnety nebude mít žádný vliv na funkci výrobku, ale způsob instalace nemůže být přímo připojena do vlády a musí být instalován pomocí šroubů.) Pokud vám záleží na produktu, bez magnetu, prosím, ujistěte se, že kurýr vás vybrat, můžete nosit magnet a nejsme zodpovědní za to.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty