Pro Hyundai Sonata YF i45 2011-LED Dynamické blinkr Blinkr Sekvenční Straně Křídla Zrcátku Kontrolka Lampy Pro Hyundai Sonata YF i45 2011-LED Dynamické blinkr Blinkr Sekvenční Straně Křídla Zrcátku Kontrolka Lampy Pro Hyundai Sonata YF i45 2011-LED Dynamické blinkr Blinkr Sekvenční Straně Křídla Zrcátku Kontrolka Lampy Pro Hyundai Sonata YF i45 2011-LED Dynamické blinkr Blinkr Sekvenční Straně Křídla Zrcátku Kontrolka Lampy Pro Hyundai Sonata YF i45 2011-LED Dynamické blinkr Blinkr Sekvenční Straně Křídla Zrcátku Kontrolka Lampy Pro Hyundai Sonata YF i45 2011-LED Dynamické blinkr Blinkr Sekvenční Straně Křídla Zrcátku Kontrolka Lampy

Pro Hyundai Sonata YF i45 2011-LED Dynamické blinkr Blinkr Sekvenční Straně Křídla Zrcátku Kontrolka Lampy

799.21 Kč 439.65 Kč
Skladem
w24

Štítky: sonata, dn8 sonata, hyundai sonata, pro hyundai sonata yf, podpora hyundai, majestátnost, piaggio skipper, zelená led, hyundai lf sonata, přední sonata 2012.

 • Napětí: 12V
  barva: modrá
  Hyundai Model: sonata
  Zahrnuje: jeden pár (pravé a levé)
  Pro Vozidla Značky/Modelu: HYUNDAI
  vhodné pro 1: Pro Hyundai Sonata YF i45 2011-2014
  Lumenů: 2400Lm
  Příkon: normal
  Hmotnost Položky: 300g
  Název Modelu: Dynamické Ukazatele Směru Jízdy Zrcadlo Světlo
  Vzhled Podepsat: Značka CCC
  Původ: KN(Původu)
  Typ Materiálu: ABS
  Typ Položky: Směrovka
  Značka: Kakulkomen
  Funkce: led dynamické boční obrysové světlo směrovka
  Typ Rozhraní: NIC

  Pro Hyundai Sonata YF i45 2011-2014 LED Dynamické blinkr Blinkr Sekvenční Straně Křídla Zrcátku Kontrolka Lampy

  Popis: S CCC Značka Zbrusu Nový A Vysoce Kvalitní Výpis Obsahuje: 2ks/set ( Levé a Pravé) Barva pouzdra: Uzené (Jako Obrázek Show) Barva Světla: Žlutá/Modrá-Žlutá/Bílá-Žlutá/Žlutá-Bílá-Modrá Dlouhá životnost, Více Bezpečnosti, 100% Vodotěsný Super snadné nainstalovat a žádná změna, je nezbytné, stačí připojit a hrát! Poznámka: Žádný návod v ceně. Profesionální instalace je vysoce doporučeno! Kompatibilní s: Pro Hyundai Sonata YF i45 2011 2012 2013 2014 Pro modré světlo funkce, 1. Spojte se s puddle light power. poté, co auto je odemčené nebo zamčené, pak dynamické modré světlo bude na, pro 5-15 sekund. 2. Spojte se s boční zrcátko flip moci. poté, co auto je odemčené, pak dynamické modré světlo bude na, pro 5-15 sekund. 3. Otevřete dveře panel se spojit s pozitivní, jak získat moc. poté, co auto je odemčené nebo zamčené nebo směrové světlo je vypnuto, pak dynamické modré světlo bude na, pro 5-15 sekund. Každopádně, stačí použít pásku, aby zabalit to a nechat to být, nebo snížit dráty , žlutá směrovka, pouze. Pro bílé světlo, funkce, 1. Spojte se s puddle light power. poté, co auto je odemčené nebo zamčené, pak dynamické bílé světlo bude na, pro 5-15 sekund. 2. Spojte se s boční zrcátko flip moci. poté, co auto je odemčené, pak dynamické bílé světlo bude na, pro 5-15 sekund. 3. Otevřete dveře panel se spojit s pozitivní, jak získat moc. poté, co auto je odemčené nebo zamčené nebo směrové světlo je vypnuto, pak dynamické bílé světlo bude na, pro 5-15 sekund. Každopádně, stačí použít pásku, aby zabalit to a nechat to být, nebo snížit dráty , žlutá směrovka, pouze. Pro modré + bílé světlo funkce, 1. Spojte se s puddle light power. poté, co auto je odemčené nebo zamčené, pak dynamické modré světlo bude na, pro 5-7 sekund pozorně sledovat statické bílé světlo svítí po dobu 5-7 sekund. 2. Spojte se s boční zrcátko flip moci. poté, co auto je odemčené, pak dynamické modré světlo bude na, pro 5-7 sekund pozorně sledovat statické bílé světlo svítí po dobu 5-7 sekund. 3. Otevřete dveře panel se spojit s pozitivní, jak získat moc. poté, co auto je odemčené nebo zamčené nebo směrové světlo je vypnuto, pak dynamické modré světlo bude na, pro 5-7 sekund pozorně sledovat statické bílé světlo svítí po dobu 5-7 sekund. Každopádně, stačí použít pásku, aby zabalit to a nechat to být, nebo snížit dráty , žlutá směrovka, pouze.

 • Recenze (1)

  • Vasa Ivan

   Delivery in Ukrainian-3 weeks. Good quality goods. Description corresponds. It looks like fire. Until I installed it.

  Napsat recenzi

Související produkty