Auto koberečky pro Toyota hilux Navarre fit Ford ranger pro Mazda BT50 forMitsubishi Triton LC200 fit Isuzu Dmax Mux Auto koberečky pro Toyota hilux Navarre fit Ford ranger pro Mazda BT50 forMitsubishi Triton LC200 fit Isuzu Dmax Mux Auto koberečky pro Toyota hilux Navarre fit Ford ranger pro Mazda BT50 forMitsubishi Triton LC200 fit Isuzu Dmax Mux Auto koberečky pro Toyota hilux Navarre fit Ford ranger pro Mazda BT50 forMitsubishi Triton LC200 fit Isuzu Dmax Mux Auto koberečky pro Toyota hilux Navarre fit Ford ranger pro Mazda BT50 forMitsubishi Triton LC200 fit Isuzu Dmax Mux Auto koberečky pro Toyota hilux Navarre fit Ford ranger pro Mazda BT50 forMitsubishi Triton LC200 fit Isuzu Dmax Mux

Auto koberečky pro Toyota hilux Navarre fit Ford ranger pro Mazda BT50 forMitsubishi Triton LC200 fit Isuzu Dmax Mux

2 592.38 Kč 1 529.50 Kč
Skladem
w131

Štítky: Mazda 6, ranger t6, mazda cx5, land cruiser lc200, corolla, toyota hilux, mazda cx 5 příslušenství brožura, isuzu d max, d max, naviják toyota prado 120.

 • Značka: aimaao
  Původ: KN(Původu)
  Výplňový Materiál: Syntetické Vlákno
  Typ Materiálu: Umělá kůže
  Rohože Typu: Kůže Mat
  Typ Položky: Rohože A Koberce
  Položka Délka: According to car model
  Položka Výška: According to car model
  Položka Průměr: According to car model
  Šířka Položky: According to car model
  Hmotnost Položky: 3kg
  Speciální Funkce: Vodotěsné, Vlastní fitpro Vozidla
  Název Modelu: H18-6

  Rohože vyfotografována na obrázku jsou rohože BMW 5 Series. Modely jednotlivých vozů se liší. Vaše rohože jsou speciální rohože pro vaše auto. Tvar je jiný. Děkuji za pochopení.

  Výchozí Levé ruce disk, pokud potřebujete koupit s pravostranným řízením, řekněte mi prosím, děkuji. Pokud si objednáte,Prosím, řekněte mi vaše auto, značka, model, rok, volant je na levé straně nebo na pravé straně . ( BMW X6 2015 levostranným řízením) Děkuji!!!pošleme pro vás vhodnější pro váš produkt, vyhnout nelze použít.

  PS:můžete zajistit pronájem interiérové fotografie, budeme vědět, vhodnější pro své produkty, Pokud nechcete poskytnout modely aut, pošlu obecné výrobku, vést k použít nemůžu, my nenesou žádnou odpovědnost, děkuji vám za pochopení.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty