24 Barva Lesk, Semi-Permanentní Malé Tetování Lepidlo Multicolor Třpytky Tetování Prášek Dočasné Tetování, Malování Na Tělo Kit 24 Barva Lesk, Semi-Permanentní Malé Tetování Lepidlo Multicolor Třpytky Tetování Prášek Dočasné Tetování, Malování Na Tělo Kit 24 Barva Lesk, Semi-Permanentní Malé Tetování Lepidlo Multicolor Třpytky Tetování Prášek Dočasné Tetování, Malování Na Tělo Kit 24 Barva Lesk, Semi-Permanentní Malé Tetování Lepidlo Multicolor Třpytky Tetování Prášek Dočasné Tetování, Malování Na Tělo Kit 24 Barva Lesk, Semi-Permanentní Malé Tetování Lepidlo Multicolor Třpytky Tetování Prášek Dočasné Tetování, Malování Na Tělo Kit 24 Barva Lesk, Semi-Permanentní Malé Tetování Lepidlo Multicolor Třpytky Tetování Prášek Dočasné Tetování, Malování Na Tělo Kit

24 Barva Lesk, Semi-Permanentní Malé Tetování Lepidlo Multicolor Třpytky Tetování Prášek Dočasné Tetování, Malování Na Tělo Kit

437.33 Kč 297.39 Kč
Skladem
w1147

Štítky: třpytky lepidlo na papír, dočasné tetování kit, geometrické zvíře obtisk nálepka, řemeslo třpytky lepidlo, dočasné tetování, tiskárna šablony, glitter glue pen, tetování vodotěsné, pro tetování tiskárny, flash tetování listy.


 • 1. 24 barva lesk, 3 ks 120 glitter tattoo plíseň design.Obsahuje vše, co potřebujete pro okamžité úžasné tělo umění.Vysoce kvalitní obličeje a těla malované třpytky prášek pro kožní bezpečnosti.

  2. Snadné Použití:můžete použít kit tetování kdekoliv na těle, obličeji, pažích, a dokonce i použití nail art.Použití je rozsáhlé.

  3. Odstranit Metodou:To závisí na normální podmínky a řádnou údržbu.Můžete použít mýdlo nebo make-up remover odstranit.

  4. Široké Použití:Vhodný pro všechny věkové kategorie, včetně děti i dospělé.ideální pro dovolenou výtvory, Halloween, Vánoce, děti, umění strana DIY hry pro dívky, hrát hry, šaty do hry, hrát roli.Užijte si nádherný tvůrčí čas s přáteli .

  5. Premium, Materiál:100% jistý, že to bude poskytovat kůže-friendly a vysoce kvalitní obličeje a těla olejomalby.Snadné použití, šablona je snadno odstranit a kůže není daed.

  barva:Vícebarevná ran(Nelze si vybrat barvu)

  materiál:plast

  velikost:21,5*12,5 cm

  Obsah Balení:

  24 * barevné třpytky

  3 * láhve lepidla (15ml / láhev)

  1 * velký kartáč

  1 * Malý kartáč

  3 * šablony (cca 120 modelů)

  Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

  Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty