Booty Pásky Pro Nohy A Zadek Anti-Slip Roll Domácí Tělocvičně Cvičení Cvičení Odporu Kapely, Široké Tkaniny Smyčky Stehna Glute Kapely Sada Booty Pásky Pro Nohy A Zadek Anti-Slip Roll Domácí Tělocvičně Cvičení Cvičení Odporu Kapely, Široké Tkaniny Smyčky Stehna Glute Kapely Sada Booty Pásky Pro Nohy A Zadek Anti-Slip Roll Domácí Tělocvičně Cvičení Cvičení Odporu Kapely, Široké Tkaniny Smyčky Stehna Glute Kapely Sada Booty Pásky Pro Nohy A Zadek Anti-Slip Roll Domácí Tělocvičně Cvičení Cvičení Odporu Kapely, Široké Tkaniny Smyčky Stehna Glute Kapely Sada Booty Pásky Pro Nohy A Zadek Anti-Slip Roll Domácí Tělocvičně Cvičení Cvičení Odporu Kapely, Široké Tkaniny Smyčky Stehna Glute Kapely Sada Booty Pásky Pro Nohy A Zadek Anti-Slip Roll Domácí Tělocvičně Cvičení Cvičení Odporu Kapely, Široké Tkaniny Smyčky Stehna Glute Kapely Sada

Booty Pásky Pro Nohy A Zadek Anti-Slip Roll Domácí Tělocvičně Cvičení Cvičení Odporu Kapely, Široké Tkaniny Smyčky Stehna Glute Kapely Sada

236.69 Kč 177.46 Kč
Skladem
w112

Štítky: adaptador ethernet, usb c, booty workout, kapela hip, booty cvičení, glute smyčky, butt cvičení, kapela noha, kapela odolat, odpor kapela ttcz, kapela kořist.

 • Značka: cyklus zóny
  Číslo Modelu: ZY1703
  Původ: KN(Původu)
  Název Oddělení: Unisex
  Funkce: Nohy
  Aplikace: Vytáhnout Lano

  【Hi-Q Rozšířené A Ztluštělé Měkké Materiál】-na Rozdíl od pryže a latexu, kapely, cvičení kořist kapely jsou 3.15" Širší a 1.58" silnější než běžné axiální sílu kapely, které non-válcování, non-curling, non-slip. A měkké pletené povrchy nebude třít kůži, takže není třeba upravit cvičení kapely v průběhu vnitřní a venkovní sportovní a fitness.

  【Multi-účel a Přenosný Cvičení Dárky】-3 super lehký a přenosný design loop elastický odpor kapely jsou zahrnuty v přenosné tašce. Nyní můžete cvičení kdekoliv, doma, v tělocvičně, v kanceláři, hotelu, na pláži, na cestách, atd. Určitě nejvíce smysluplné Vánoce, narozeniny nebo zvláštní příležitosti dárky pro vás, vaši rodinu a přátele!

  1. Název produktu: pletení odpor kapely

  2. Materiál: Polyester + latex hedvábí

  3. Adaptivní populace: dospělí

  4. hmotnost: 0,35 kg

  5. Velikost: s: 32 * 8 cm / 12.6 * 3.1 inch M: 37 * 8 cm / 14.6 * 3.1 inch L: 42 * 8 cm / 16.5 * 3.1 inch

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty